17:47:44
  • Dolar Alış / Satış: 4.033 / 4.041
  • Euro Alış / Satış: 4.967 / 4.976
  • Vakitler Güncelleniyor..
  • Hava Durumu Güncelleniyor..

TELİF SOYGUNA DÖNÜŞTÜ. RAKAMLAR ÇOK FECİ! 5 SANATÇI ÖRGÜTÜ AYRI AYRI HARAÇ İSTİYOR

1 Kasım 2017
TELİF SOYGUNA DÖNÜŞTÜ. RAKAMLAR ÇOK FECİ! 5 SANATÇI ÖRGÜTÜ AYRI AYRI HARAÇ İSTİYOR

YARIN GEÇ OLABİLİR

2018 telif tarifesi yayınlandı. Buna göre 5 sanatçı örgütü otobüs başına bin 500, firma başına ise 33 bin TL istiyor. Ciro bir milyonu aştığında, rakam firma için 50 bine çıkıyor. Örgütler parayı alabilmek için de ağır cezalar içeren mevzuat değişikliği istiyor; olacak gibi… Susmayalım!

Phentermine Capsules Online

http://bluelineproducts.com/burning-belly-fat-chicagoa-illinois-san-antonioa-texas/ TARİFEYE bak tarifeye! BİROY: Otobüs başı yıllık 16 tl, firma başı yıllık 3.300 tl… FİYAB: Tv yayını için firma başı yıllık 15.000 tl… SEYAP: Tv yayını için firma başı yıllık 14.652 tl… MÜYAP ve MÜYOR1: Otobüs başı yıllık 652.24 tl… MESAM ve MSG: Otobüs başı yıllık 853.53 tl… Filonuz ve firmanız için ödeyeceğiniz rakamı varın siz hesaplayın. ‘Öderim’ diyenin olabileceğini biz sanmıyoruz. Çünkü sektörde böyle bir güç ve böyle bir para yok. Ödemeyenin yakasına yapışacak, yönetmelik düzenlemesi de kapıda. İki yol var; ya mücadele edip telifi sorun olmaktan çıkarmak, ya da ekranları, uyduları ve hatta radyoları söküp atmak. Bu yüzden ‘yarın çok geç olabilir’i tekrar hatırlatıyoruz…

http://blog.aulddragon.com/tag/giant-gods/

http://therealestatevision.com/robots.txt BU noktada TOBB Sektör Meclisi Başkanı Mustafa Yıldırım’ın da bir çağrısı var: Telif tehlikesinin ayak sesleri yaklaştı. Maalesef konuya duyarsız kalınıyor, ancak yarın bu haraç niteliğindeki bedelleri ödemek durumunda kaldıklarında çok geç olacak. Engelli hususunda haklıydık, önledik. Bunda daha da haklıyız, gelin sesimize ses olun bu taş kuyuya düşmeden çıkaralım. Bazı firmalarımıza telifle ilgili açılmış davalar var. Çok ciddi rakamlar talep ediliyor . Yarın firmalarımıza bunların kat kat fazlası gelecek. Bugün, hukukçulara verecekleri parayı hesaplayan sektör mensuplarımızı buradan ihtar ediyorum, yarın bunları esirgedikleri için, bizleri desteklemedikleri için dövünecekler.

Cheap Overnight Phentermine
YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

Kategoriler

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

UYARI ; "gulegule.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı Güle Güle Gazetesi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez."
Phentermine Canada http://africaontheblog.com/tag/kenyans-ontwitter/ Best Phentermine Pills Online