• Dolar Alış / Satış: 3.928 / 3.935
  • Euro Alış / Satış: 4.822 / 4.831
  • Vakitler Güncelleniyor..
  • Hava Durumu Güncelleniyor..

Tamay’a Sektör Üstün Hizmet Ödülü

24 Mayıs 2017
Tamay’a Sektör Üstün Hizmet Ödülü

IPRU Genel Başkanı Fatih Tamay, ulaşım sektörüne katkılardan dolayı Kaptanlar Kulübü tarafından ‘sektör Üstün Hizmet Ödülü 2017’ ödülüne layık görüldü. Ödüllerin dağıtıldığı etkinlikte, ‘Mektepli Kaptan’ların mezuniyet töreni de vardı.

BU sektör, kendisi için emek harcayanı unutmaz, bağrına basar… Anadolu ISUZU’daki görevinden emekli olarak ayrılan IPRU Genel başkanı Fatim Tamay’a gösterilen ilgi de, bunun en güzel örneklerinden birisi…

Fatih Tamay, geçen hafta da 3200 üyeli Kaptanlar Kulübü tarafından Sektör Üstün Hizmet Ödülü’ne layık görüldü. Ödüller, geçen hafta düzenlenen “Ulaştırma Platformu: Ödül ve Mezuniyet Töreni” etkinliğinde, sahiplerini buldu. Sektörün önde gelen federasyon ve firma yöneticilerinin bir araya geldiği törende, kadın istihdamına yönelik gerçekleştirdiği projelerden dolayı Düzce Belediye Başkanı Mehmet Keleş’e “Toplumsal Cinsiyet Eşitliği Başarılı Kurum Ödülü”, başarılı bilgi ve iletişim teknoloji uygulamalarından dolayı İzmir Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Daire Başkanı Kader Sertpoyraz’a “Akıllı Ulaşım Sistemleri Başarılı Kurum Ödülü” takdim edildi.

Ödül töreninin ardından, AKÜ Otobüs Kaptanlığı Bölümü’nün 7.Mezuniyet töreni de sektör yöneticilerinin katılımıyla gerçekleştirildi.

Törene; Düzce Belediye Başkanı Mehmet Keleş, İzmir Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Daire Başkanı Kader Sertpoyraz, TOBB Sektör Meclisi Başkanı ve TOF Genel Başkanı Mustafa Yıldırım, TOF Genel Başkan Yardımcısı Tahsin Yücefer, Genel Sekreter Nusret Ertürk, TOFED Genel Sekreteri Mevlüt İlgin, Yönetim Kurulu Üyesi Hasan kurnaz, IPRU Genel Başkanı Fatih Tamay, TTDER Başkanı Sümer Yığcı, Başkan Yardımcısı Mehmet Öksüz, İSTAB Yönetim Kurulu Üyesi İbrahim Neğiş, TÖHOB Genel Sekreteri Onur Orhon, Temsa, Otokar, Isuzu, Bozankaya, Filotürk, Kentkart, Ausis, Hankook yöneticileri ile Ulaştırma Platformu Koordinatörleri Ekrem Özcan ve Kemal Karayormuk katıldı.

Ödül töreninin ardından, Afyon Kocatepe Üniversitesi Sultandağı Meslek Yüksekokulu  Otobüs Kaptanlığı Bölümü 7. dönem mezunlarına yönelik apolet takma mezuniyet töreni düzenlendi. Bir kadın öğrencinin de mezun olduğu bölüm, bu sene 40 kaptanı daha mezun ederek sektöre kazandırdı.

Şehirlerarası Ayın Kaptan Şoförü Ödülü Alanlar: Şirin Üstün (Best Van), İ. Halil Gümüştekin (Lüks Mersin) ve Kenan Öztürk (Niğde Aydoğanlar)…

ISUZU Turizm Ayın Kaptan Şoförü Ödülü Alanlar: Ercan Küçük (Aleyna Turizm), Şanlı Ünlü (Seasong Turizm) ve Arif Kokal (Aleyna Turizm)…

TEMSA Şehiriçi Ayın Kaptan Şoförü Ödülü Alanlar: Türkan Uysal (Muğla Büyükşehir), Ayhan Karaali (Otobüs A.Ş.) ve Eyüp Karslı (İETT).

OTOKAR Servis Ayın Kaptan Şoförü Ödülü Alanlar: Hüseyin Akıncı (Nida), Uğur Karakoç (AYTUR) ve Eyüp Demirel (TURSAN)…

Otokar öncülüğünde tüm aktif federasyonların katılımıyla başlatılan ‘Toplumsal Cinsiyet Eşitliğini Destekliyoruz’ mottolu projede, başarılı kurum ödülü Düzce Belediyesi’ne verildi. Belediye Başkanı Mehmet Keleş’e ödülünü, TOBB Sektör Meclisi Başkanı Mustafa Yıldırım, Otokar Satış Direktörü Murat Tokatlı, Kamu Satış Müdürü Mahir Özşeker ve Kurumsal İletişim Müdürü Beril Gönüllü’den aldı.

 

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

Kategoriler

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

UYARI ; "gulegule.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı Güle Güle Gazetesi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez."