• Dolar Alış / Satış: 3.961 / 3.968
  • Euro Alış / Satış: 4.885 / 4.894
  • Vakitler Güncelleniyor..
  • Hava Durumu Güncelleniyor..

SÜRAT KARGO 2016’NIN İLK ÇEYREĞİNDE YÜZDE 25 BÜYÜDÜ

16 Mayıs 2016
SÜRAT KARGO 2016’NIN İLK ÇEYREĞİNDE YÜZDE 25 BÜYÜDÜ

Türkiye’nin yerli kargo firması Sürat Kargo 2016’nın ilk çeyreğinde yüzde 25 büyüdü. Sürat Kargo, teknolojik alt yapı yatırımlarıve yeniyapılanmasıyla Türkiye’nin lider kargo firması olmayı hedefliyor.

Kargo sektöründe yeni yapılanmasıyla birlikte hızla büyüyerek dikkatleri üzerine çeken Sürat Kargo, yakaladığı ivmeyi 2016’da da devam ettirerek ilk çeyrekte yüzde 25 büyüdü.

Sürat Kargoyenilenen başarı ve istikrar odaklı yönetim anlayışıyla, cirosunda ve yeni müşteri sayısında başarılı sonuçlarelde etmeyi başaran Sürat Kargo, Türkiye genelinde müşterilerine eksiksiz hizmet sunabilmek için teknolojik yatırımlar gerçekleştirdi. Yeni kurulan ölçülebilir Çağrı Merkezi ekibiile tüm kanallardan Sürat Kargo’ya ulaşılmasını sağlayarak müşterileri için “Açık Kapı” politikasını benimsedi.

Bölgesel saha ziyaretleri ile çalışanlarıyla buluşan Sürat Kargo, izlenebilir ve ölçümlenebilir raporların üretilmeye başlanmasının yanı sıra yenilenen organizasyon yapısı ve departmanlarla birlikte bütüncül hizmet anlayışıyla kurum içinde sağlıklı bir iletişim kurmayı başardı. ‘Sürat Kargolu Gücünü Keşfediyor’ toplantılarıylaçalışanlarının motivasyonunu da en üst seviyede tutan Sürat Kargo’nun hedefi ise; çalışanlarıyla birlikte Türkiye’nin lider kargo firması olmak.

Kaynak Holding Yönetim Kurulu Başkanı İmran Okumuş; “Taşımacılık sektöründe lider olma hedefiyle önümüzdeki süreçte de ekip olarak var gücümüzle çalışacağız. Başarıodaklı yönetim anlayışımız, kısa sürede ciro artışı ve yeni müşteri olarak geri dönmeye başladı. Bu azim ve kararlılık, inanç ve takım olmanın bilinci ile Sürat Kargo’yu sektörün lideri olma hedefine hep birlikte ulaştıracağımıza olan inancımız tamdır.” dedi

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

Kategoriler

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

UYARI ; "gulegule.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı Güle Güle Gazetesi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez."