• Dolar Alış / Satış: 3.904 / 3.911
  • Euro Alış / Satış: 4.81 / 4.819
  • Vakitler Güncelleniyor..
  • Hava Durumu Güncelleniyor..

Süer Sülün’e yemekli kutlama

21 Kasım 2016
Süer Sülün’e yemekli kutlama

SÜER Sülün, performansıyla Mercedes-Benz Türk tarihinde ilk Türk Direktörler Kurulu Başkanı olmuştu. Bu başarı, otobüsçüler cephesinde sevinç ve gururla karşılanmıştı. ‘Yerli Başkan’ı bağrına basan sektör, ziyaretlerle, mesajlarla, telefonla Sülün’ü tebrik etmeye devam ediyor. Geçen hafta da TOF, TOFED ve TTDER, Direktörler Kurulu Başkanı Sülün için bir kutlama yemeği organize etti. Boğaz’daki meşhur Arnavutköy Balıkçısı’nda düzenlenen yemeğe katılan federasyon ve dernek yöneticileri, Sülün’ün yeni görevinde de büyük başarılara imzasını atacağına inandıklarını, bunun için de kendisine her türlü desteği vereceklerini ifade etti. Gösterilen yoğun ilginin kendisini daha fazla motive ettiğini belirten Süer Sülün de, dün olduğu gibi bundan sonra da sektöre her türlü desteği vereceklerini söyledi.

Yemekte; Mercedes-Benz Türk’ten Süer Sülün, Alper Kurt ve Burak Batumlu, IPRU’dan Fatih Tamay, TOF’tan Mustafa Yıldırım, İbrahim Arttırdı ve Tahsin Yücefer, TOFED’ten Birol Özcan, Mustafa Özcan, Mevlüt İlgin, Hasan Kurnaz ve Bülent Yıldız, TTDER’den Sümer Yığcı, Mehmet Öksüz, Mehmet Katırcıoğlu ve Mümtaz Er hazır bulundu.

suer-yemek2 suer-yemek1

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

Kategoriler

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

UYARI ; "gulegule.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı Güle Güle Gazetesi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez."