• Dolar Alış / Satış: 3.961 / 3.968
  • Euro Alış / Satış: 4.885 / 4.894
  • Vakitler Güncelleniyor..
  • Hava Durumu Güncelleniyor..

Süer Sülün, ‘DOST’ sofrasında ağırlandı

29 Kasım 2016
Süer Sülün, ‘DOST’ sofrasında ağırlandı

MERCEDES-Benz Türk’ün tarihinde Direktörler Kurulu Başkanlığına getirilen ilk Türk yönetici olan Süer Sülün için, bir kutlama yemeği daha düzenlendi.

İstanbul Seyahat Yönetim Kurulu Başkanı Selami Tırış, Genel Müdür Sırrı İnan ve şirketin genç velihatı Talip Tırış’ın ev sahipliğini yaptığı yemeğe; Mercedes-Benz Türk Direktörler Kurulu Başkanı Süer Sülün, Otobüs Pazarlama ve Satış Müdürü Alper Kurt ile Otobüs Filo Satış Kısım Müdürü Burak Batumlu’nun yanı sıra, Mengerler Trakya Genel Müdürü Güven Onan ve Otobüs Satış Müdürü Günay Eren de katıldı.

Bu ‘Dost Sofrası’nda bulunmaktan büyük mutluluk duyduğunu dile getiren yeni Başkan Süer Sülün, “Bu önemli göreve getirilmem konusunda sektörümüzün gösterdiği yakınlık, beni duygulandırdığı gibi motive de ediyor.

Bu yemek için, müşteriden öte dostumuz olan ve ailemizin bir parçası olarak gördüğümüz İstanbul Seyahat’in Yönetim Kurulu Başkanı Selami Tırış, Genel Müdür Sırrı İnan ve genç arkadaşımız Talip Tırış’a teşekkür ediyor; dostlarımızla aynı masada yemek yiyor olmanın mutluluğunu yaşıyorum.

Bu vesile ile bana desteklerini ileten tüm sektör mensubu dostlarımıza teşekkür ediyorum” diye konuştu. Selami Tırış da, “Yıllardır dostça, birlikte çalıştığımız değerli yönetici Süer Sülün’ün bu önemli göreve getirilmesi, bizleri fazlasıyla sevindirmiş ve gururlandırmıştır.

Ben sayın Süer Sülün’ün çok başarılı olacağına gönülden inanıyorum. Mercedes-Benz Türk camiası ile olan ilişkilerimiz, bundan sonraki süreçlerde artarak devam edecektir” dedi.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

Kategoriler

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

UYARI ; "gulegule.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı Güle Güle Gazetesi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez."