• Dolar Alış / Satış: 5.314 / 5.324
  • Euro Alış / Satış: 6.039 / 6.05
  • Vakitler Güncelleniyor..
  • Hava Durumu Güncelleniyor..

 ‘STAR’, sürücüye alkol testi yapıyor

3 Ekim 2018
 ‘STAR’, sürücüye alkol testi yapıyor

Karsan, Star’ın okul versiyonunu ilk kez Hannover Fuarı’nda otoritelerin beğenisine sundu. Star okul otobüsünde şoför alkol testi, koltuk sensörüyle araçta öğrenci unutmayı engelleme ve acil çıkış kapısı gibi güvenlik önlemleri bulunuyor. Star okulun seri üretimine aralık ayında başlanacak. KARSAN, okul servisinde önemli bir yeniliğe imzasını attı. Şirket, 8.1 metre uzunluğundaki yolcu otobüsü Star’ın okul versiyonunu ilk kez IAA Hannover Fuarı’nda tüketicilerin karşısına çıkardı. Yönetmeliğe uygun otobüste, şu özellikler var: Şoför alkol testi, koltuk sensörü, iki veya üç nokta emniyet kemeri, acil fren sistemi, şerit takip sistemi ve acil çıkış kapısı….

Star okul otobüsünün hem öğrencilere hem de sürücülere birinci sınıf bir yolculuk sağladığını belirten Karsan Ticari İşler Genel Müdür Yardımcısı Muzaffer Arpacıoğlu, “Star’ın okul otobüsü versiyonu üstün güvenlik sistemleri, konforu ve bir o kadar ekonomik olmasıyla ön plana çıkıyor.

İlk kez IAA Hannover Fuarı’nda sergilediğimiz Star okul otobüsümüz, fuarın hemen ardından roadshow kapsamında Fransa’ya gidecek. Öncelikli pazarlarımızı ise Fransa, İspanya ve İtalya olarak belirledik. Star okul otobüsünde seri üretime aralık ayında başlayacağız” diye konuştu.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

Kategoriler

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN