• Dolar Alış / Satış: 3.936 / 3.943
  • Euro Alış / Satış: 4.852 / 4.86
  • Vakitler Güncelleniyor..
  • Hava Durumu Güncelleniyor..

SIMROLL iftarı ‘Dost Meclisi’ gibiydi

28 Haziran 2017
SIMROLL iftarı ‘Dost Meclisi’ gibiydi

Koltuk arkası ekranlarıyla sektörün en önemli çözüm ortaklarından olan SIMROLL; ailesi, iş ortakları ve dostlarıyla bir geleneksel iftarını daha gerçekleştirdi. Yönetim Kurulu Başkanı Murat Aydın, bu kaynaştırıcı geleneği sürdüreceklerini söyledi.

SEKTÖRÜN bütün önemli etkinlikleri ve iftarlarına katılmayı bir sorumluluk olarak gören SIMROLL, ayrıca her yıl şirket çalışanlarını, ailelerini; otobüs koltuğu ve otobüs içi yayınlarla sektöre iş ortağı olarak hizmet veren dostlarını geleneksel iftarında ağırlıyor. Bu sıcak ve paylaşımı yüksek iftarlardan birisi de, geçtiğimiz günlerde gerçekleştirildi.

Tekstilkent Ramada’da verilen iftar; dostlukların pekiştirilmesi açısından çok güzel bir atmosferde geçti.

Yemekte hoş sohbetler edildi, birlikteliğin ve diyaloğun önemine dikkat çekildi. İftarın ev sahipliğini yapan SIMROLL Yönetim Kurulu Başkanı Murat Aydın, Genel Müdür Nazmi Kalkar ve Pazarlama Müdürü Çiğdem Akça Erdil, yemek süresince konuklarını en iyi şekilde ağırlamak için masa masa dolaşıp, herkesle tek tek sohbet etti ve iftarın sonunda da yine herkesi teker teker uğurladı.

İftar sofrasını kendileriyle paylaştığı için katılanlara gazetemiz aracılığıyla teşekkür eden SIMROLL Yönetim Kurulu Başkanı Murat Aydın, “Hizmet sektörünün en önemli hususlarından birisi; sıcak diyalogdur. Bu sayede kimin neler beklediğini, neler talep ettiğini öğreniyor, iş ilişkilerinin ötesinde dostluklar kurabiliyorsunuz.

Biz de SIMROLL olarak bu bilinçten hareket ediyor; iftarlar dahil sektörün bütün önemli buluşmalarına katılıyoruz. Bu sene de birçok iftara katılmanın yanı sıra, biz de dostlarımızı geleneksel iftarımızda ağırladık. Bu güzel geleneği, önümüzdeki yıllarda da sürdüreceğiz” dedi.

SIMROLL Yönetim Kurulu Başkanı Murat Aydın ve Genel Müdür Nazmi  Kalkar’ın ev sahipliğini yaptığı iftara katılanlar arasında şu isimler yer aldı: INOVA Koltuk Yönetim Kurulu Üyesi Ayhan Necipoğlu ve Ar-Ge Tasarım Merkezi Müdürü Emre Dolaylar, Simroll, Simge ve Digiactive Şirket Grupları’nın CEO’su Ünal Sarı, Simge Elektronik Yönetim Kurulu Üyeleri Reşit Aydın, Rıfat Aydın ve Mehmet Aydın, Neta Elektronik Satış Müdürü Derviş Gedikoğlu, Setcom Ortakları Abdullah Yazıcı ve Murat Çiçek, Sinan Elektronik sahibi Sinan Sağlık, TV Hastanesi sahibi Birol Özgünay, ENTEK Ekranları Yönetim Kurulu Üyeleri Cevdet Kaya ve Sönmez İkde ve  radyo programcısı Aytaç Öksüz…

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

Kategoriler

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

UYARI ; "gulegule.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı Güle Güle Gazetesi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez."