• Dolar Alış / Satış: 3.936 / 3.943
  • Euro Alış / Satış: 4.852 / 4.86
  • Vakitler Güncelleniyor..
  • Hava Durumu Güncelleniyor..

Simetri Turizm’in tercihi de VITO Tourer oldu

8 Mayıs 2017
Simetri Turizm’in tercihi de VITO Tourer oldu

MERCEDES-Benz Hafif Ticari Araçlar’ın teslimatları hız kesmeden devam ediyor. Şirket, son olarak başta İstanbul, Ankara, Antalya ve Muğla olmak üzere tüm Türkiye’de filo kiralama alanında faaliyet gösteren Ankara merkezli Simetri Filo Kiralama Turizm’e de Mengerler Ankara aracılığı ile 10 adet Vito Tourer sattı.

Törene Mercedes-Benz Türk Hafif Ticari Araçlar (HTA) Filo Satış Koordinatörü Onurcan Tosun, Mengerler Ankara Genel Müdürü Ünal Keskin, HTA Satış Müdürü Altan Yıldırım, HTA Satış Danışmanı Cihan Sargut, Simetri Filo Kiralama Turizm Yönetim Kurulu Başkanı Üsame Derindere, Genel Müdür Kenan Gökkaya ve Simetri Satın Alma Sorumlusu Rafet Aygördü katıldı.

Törende konuşan Üsame Derindere: “Mercedes-Benz Türk ile gerçekleştirdiğimiz bu işbirliği neticesinde araç parkımıza ilk defa hafif ticari araç ekledik. Mercedes-Benz Türk’ün taşımacılık sektörünün ihtiyaçlarına uygun ve müşterilerinin beklentisine göre araçlar tasarlaması ilk hafif ticari araç alımındaki kararımızın Mercedes-Benz marka araçlar olmasında oldukça etkili oldu.

Vermiş oldukları kaliteli hizmetten dolayı Mercedes-Benz Türk’e ve bu satışın gerçekleşmesindeki katkılarından dolayı Mercedes-Benz Türk Yetkili Bayi Mengerler Ankara’ya teşekkür ediyoruz.

Ayrıca Mercedes-Benz Türk’ün 50.yılını kutluyor, şirketin daha nice 50 yıllar görmesini ve işbirliğimizin önümüzdeki yıllarda artarak devam etmesini temenni ediyoruz” dedi.

Mengerler Ankara Genel Müdürü Ünal Keskin de, “Simetri Filo Kiralama Turizm’e Mengerler Ankara’yı tercih ettikleri için ve satış-servis konularındaki işbirliklerinden dolayı teşekkür ediyoruz” şeklinde konuştu.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

Kategoriler

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

UYARI ; "gulegule.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı Güle Güle Gazetesi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez."