• Dolar Alış / Satış: 3.936 / 3.943
  • Euro Alış / Satış: 4.834 / 4.842
  • Vakitler Güncelleniyor..
  • Hava Durumu Güncelleniyor..

Şimdi de TESLA, TEMSA’yı seçti

21 Kasım 2016
Şimdi de TESLA, TEMSA’yı seçti

Amerika’daki etkinliğini her geçen gün artıran TEMSA, ‘Silikon Vadisi’nin dev şirketleri Facebook, Google, Yahoo ve Netflix’in ardından elektrikli otomobil üretimiyle öne çıkan Tesla’nın tercihi oldu

EN zorlu pazarların başında yer alan Amerika’da büyük başarılara imzasını atan otobüs üreticimiz TEMSA, bu ülkedeki global teknoloji devlerinin tercihi olmayı sürdürüyor.

TEMSA’nın müşteri portföyüne, son olarak elektrikli otobüs üretimiyle adından söz ettiren TESLA katıldı.

ABD pazarında hedeflerini büyütmeye devam eden TEMSA, ABD’nin California eyaletinde, 43’üncü kez düzenlenen California Bus Assosiation (CBA) Fuarı’na; TS30, TS 35E ve TS45 modelleri ile katıldı. Fuarın ev sahipliğini yapan TEMSA Amerika Bölge Satış Müdürü Deniz Çetin, gördükleri ilgiden memnun kaldıklarını dile getirerek, “Bölgenin önde gelen operatörleri, filolarındaki TEMSA araçlarından ve kendilerine sunulan servis hizmetlerinden duydukları memnuniyeti dile getirdiler” diye konuştu.

75 TEMSA otobüs dev şirketlerin personelini taşıyortemsa-tesla2

TEMSA Genel Müdürü Dinçer Çelik de, zorlu ABD pazarında bir Türk markası olarak başarılı çalışmalar yürüttüklerini ifade ederek, “Birçok taşımacının yanı sıra dev teknoloji şirketlerinin tercihi olmaktan mutluluk duyuyuroz. California bölgesinde özellikle Facebook, Google, Yahoo ve Netflix  gibi Silikon Vadisi’nde bulunan yüksek teknoloji ve internet şirketlerinin personel taşımacılığında yaygın olarak kullanılan TEMSA otobüsleri, Tesla’nın da ilk tercihi oldu.

Bölgede 200’ü aşkın otobüs ile önde gelen operatörlerin filosunda yer alan TEMSA’nın 75 adet otobüsü, yüksek teknoloji ve internet şirketleri
tarafından kullanılıyor” şeklinde konuştu.

ABD pazarında otobüs satış adetleri arttıkça servis ağlarını da büyüttüklerine dikkati çeken Genel Müdür Dinçer Çelik, “CBA Fuarı’nda mevcut Texas ve Florida lokasyonlarına ek olarak California ve NewJersey’de açacağımız 2 yeni lokasyonun haberini sektöre duyurduk. Bu lokasyonlarda satış, servis ve yedek parça hizmetleri verilerek, ABD genelinde sektör normlarında yaygın bir hizmet ağı seviyesine ulaşılmış olunacak” dedi.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

Kategoriler

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

UYARI ; "gulegule.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı Güle Güle Gazetesi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez."