• Dolar Alış / Satış: 5.26 / 5.27
  • Euro Alış / Satış: 5.934 / 5.944
  • Vakitler Güncelleniyor..
  • Hava Durumu Güncelleniyor..

‘SIFIR GİBİ MOTOR’A İLGİ BÜYÜK

26 Haziran 2018
‘SIFIR GİBİ MOTOR’A İLGİ BÜYÜK

Mercedes-Benz Türk’ün, 2017’de başlattığı “Sıfır Gibi Motor” hizmeti kapsamında, 100’ün üzerinde motorun satışı gerçekleştirdi. Müşteriler, yenilenen motorlara kilometre sınırı olmaksızın 1 yıl sınırsız yedek parça ve işçilik garantisiyle, 24 ay vadeli uygun faiz oranlarıyla sahip olabiliyor.

SATIŞTA müşterilerine her türlü kolaylığı sunan Mercedes-Benz Türk, satış sonrası hizmetleriyle de büyük takdir topluyor. Şirket, piyasada uzman olmayan kişilerce yapılan onarımların önüne geçmek amacıyla 2017 yılında, bünyesindeki Motor Yenileme Merkezi’nde “Sıfır Gibi Motor” hizmeti başlatmıştı. Motor Yenileme Merkezi’nde, komple motor değişimi seçeneğine ek olarak “Maxi Paket” ve “Midi Paket” olarak adlandırılan çeşitli onarım kademeleri ile hasarın boyutuna ve çeşidine göre de müşterilere özel hizmet sunuluyor.

Almanya’da eğitilen uzman  kadro tarafından yapılan motor yenileme işlemi, motorun parçalara ayrılmasıyla başlayarak her bir parçanın gereksinimine göre test edilmesi ve akabinde hasarlı parçaların orijinal sıfır parçalar ile değiştirilmesiyle tamamlanıyor. “Sıfır Gibi Motor” ile sunduğu uygun fiyatlar ve kaliteye ek olarak; müşterilerine hızlı teslimatı da sunmayı hedefleyen Mercedes-Benz Türk, kamyon ve otobüs ürün grubu müşterilerine stoklarından komple motorunu yenilediği bir aracı 5 gün içerisinde teslim edebiliyor. Stokta olan motor, 1 iş günü içerisinde Motor Yenileme Merkezi’nden yetkili servise gönderiliyor. Uzman ekip tarafından orijinal ve yeni parçalar ile yenilenen motor, Mercedes-Benz Türk’ün 1 yıl sınırsız km yedek parça ve işçilik garantisi altında, 24 ay uygun faiz oranları ile müşterilere sunuluyor.

Konuyla ilgili açıklama yapan Mercedes-Benz Türk Kamyon ve Otobüs Satış Sonrası Hizmetler Direktörü Can Balaban, “Mercedes-Benz Türk Müşteri Hizmetleri olarak her zaman kendimizi yenileyerek, müşterilerimizin ihtiyaç ve isteklerine yönelik hizmetler sunmaya çalışıyoruz. ‘Sıfır Gibi Motor’ bu doğrultuda geçtiğimiz sene sunmaya başladığımız yeni bir hizmetimizdi. OM457 motorlara sahip olan Mercedes-Benz kamyon ve otobüs müşterilerimize cazip koşullarla yenilenen motorlara sahip olma fırsatı sunuyoruz. Bu hizmeti verdiğimiz ilk senede müşterilerimizden olumlu geri bildirimler aldık. İlerleyen senelerde sunduğumuz bu hizmeti de geliştirerek daha güzel sonuçlar alacağımıza eminim” dedi.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

Kategoriler

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN