• Dolar Alış / Satış: 3.936 / 3.943
  • Euro Alış / Satış: 4.852 / 4.86
  • Vakitler Güncelleniyor..
  • Hava Durumu Güncelleniyor..

Sezonunuz bereketli olsun

28 Haziran 2017
Sezonunuz bereketli olsun

SIK sık dile getiririz; Türkiye’deki tüm karayolu yolcu taşımacıları aynı kaderi paylaşıyor; çünkü diğer taşıma modlarına göre aynı şekilde ilgisiz ve desteksiz bırakılıyoruz. Bu yüzdendir ki, tüm karayolu taşımacılarının ortak hareket etmesinden söz ediyoruz.

Bu anlamda biz biriz, biz dostuz… Şehirlerarası otobüsçülerimiz için harman dönemi sayılacak yaz sezonu, Ramazan Bayramı tatiliyle birlikte başlamış oldu.

Milyonlarca insan, karayollarını; yani otobüsleri kullanarak tatillerine çıkacak.

Bu yıl, sektörde otobüs sıkıntısı yaşandığı dile getiriliyor.

Bakanlık, sıkıntıyı dikkate alarak her iki bayram tatilinde de, belki son kez D2 ve B2 araçlarımızın şehirlerarasında çalışmasına izin verdi.

Son kez dedim; çünkü önümüzdeki yaza kadar yeni yönetmelik çıkacak ve zaten şehirlerarasında turizm otobüsleri de çalıştırılabilecek.

Bizler, araçlarımızla otobüsçü dostlarımıza sezonda gururla iş ortağı olacağız. Herkesin beklentisinin çok yüksek olduğu bir sezon yaşanacak.

Umarım fedakârlıkla onca yatırım yapan şehirlerarası otobüsçü dostlarımız; bunun karşılığını fazlasıyla alır.

Ben, kazası sıfır, bereketi çok yüksek bir sezon diliyor; tüm karayolu yolcu taşımacılarımızın mübarek Ramazan Bayramı’nı tebrik ediyorum.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

Kategoriler

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

UYARI ; "gulegule.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı Güle Güle Gazetesi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez."