• Dolar Alış / Satış: 3.961 / 3.968
  • Euro Alış / Satış: 4.885 / 4.894
  • Vakitler Güncelleniyor..
  • Hava Durumu Güncelleniyor..

Senin Objektifinden TEMSA: Yarışmaya sen de katıl!

31 Temmuz 2017
Senin Objektifinden TEMSA: Yarışmaya sen de katıl!

TEMSA, sanatsal alanda yepyeni bir etkinliğe imza atıyor. ‘Senin Objektifinden TEMSA’ temalı ‘Fotoğraf Festivali’ne, yurtiçi ve yurtdışındaki TEMSA sevdalıları sosyal medya üzerinden katılabiliyor.

SABANCI Holding’in otobüs pazarındaki global markası TEMSA, sosyal sorumluluk projeleri kapsamında önemli bir sanatsal etkinliğe start veriyor. Şirket, yaşamın her anına tanık olan otobüslerini ‘TEMSA Fotoğraf Festivali’ ile bir araya getiriyor. Etkinlik kapsamında katılımcılar, 1 Ağustos-30 Eylül 2017 tarihleri arasında düzenlenecek olan festivalde, #temsafest etiketi ile çektikleri resimleri paylaşabilecek. TEMSA Fotoğraf Festivali hem yurtiçi hem de yurtdışındaki her yaş grubunun paylaşımına açık.

 

Serüvenimize ortak olun

TEMSA Fotoğraf Festivali ile herkesi TEMSA’nın serüvenine ortak olmaya çağırdıklarını belirten Kurumsal İletişim Müdürü Ebru Ersan, “Senin objektifinden TEMSA” sloganı ile 1 Ağustos’ta startını vereceğimiz festival, 30 Eylül’e kadar devam edecek. Katılımcılar çektikleri fotoğrafları #temsafest etiketi ile paylaşabilecek. TEMSA’nın her ürün grubuna yönelik paylaşımlar yapılabilecek. Bir kişinin birden fazla paylaşım yapma imkanı da bulunuyor. Çektikleri resimleri paylaşan her TEMSA sevdalısına sürpriz hediyelerimiz olacak. Hem yurtiçindeki hem yurtdışındaki bütün TEMSA sevdalılarını fotoğraf festivaline katılmaya davet ediyoruz. Bundan sonraki hedefimiz ise TEMSA Fotoğraf Festivali’ni geleneksel hale getirip, TEMSA sevdalıları ile buluşmaya devam etmek” dedi.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

Kategoriler

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

UYARI ; "gulegule.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı Güle Güle Gazetesi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez."