• Dolar Alış / Satış: 3.904 / 3.911
  • Euro Alış / Satış: 4.81 / 4.819
  • Vakitler Güncelleniyor..
  • Hava Durumu Güncelleniyor..

SENİ ÇOK ÖZLEDİK

10 Ekim 2016
SENİ ÇOK ÖZLEDİK

O; Türkiye’nin aydınlık yüzü, saygın işadamı ve aynı zamanda ülkesi için yılmadan mücadele veren bir aktivistti…

Ticarete farklı bir anlayış katan Ali Osman Ulusoy, aynı zamanda yolcu taşımacılığı sektörünün de unutulmayacak Duayeni idi…

Fiziken aramızdan ayrılışının üzerinden koca 2 yıl geçti…

Ruhlarımızda, zihnimizde yaşasa da, yokluğuna alışmak mümkün değil. Büyük Duayen Ali Osman Ulusoy; aramızdan ayrılışının ikinci yılında dostları, sevenleri ve yakınları tarafından saygı, sevgi ve hasretle anıldı.

Duayen için, Trabzon’un Of ilçesine bağlı Çamlı köyündeki kabri başında bir anma etkinliği düzenlendi.

Anma töreninde konuşan Saffet Ulusoy, Türkiye ve Trabzon sevdalısı olan kardeşinin yeri doldurulması zor bir insan olduğunu ifade etti. Diğer konuşmacılar da Ali Osman Ulusoy’un iş alemi ve sosyal hayattaki çalışmalarından anıları paylaştılar.

Anma törenine Ali Osman Ulusoy’un eşi Zehra Ulusoy, görevi babasından devir alan Hülya Ulusoy, Eski Milletvekili Volkan Canalioğlu, 30 yıl meclis başkanlığını yaptığı Trabzon Ticaret ve Sanayi Odası ile kurucusu olduğu Trabzonspor’un yöneticileri ile kalabalık bir topluluk katıldı.

Önemli bir mirası devralan Ali Osman Ulusoy Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Hülya Ulusoy, ilk günkü gibi yine acılıydı, yine gözyaşlarını tutamadı.

GÜLEGÜLE Ailesi olarak Yazarımız, Büyüyüğümüz, akıl hocamız, Duayenimiz Ali Osman Ulusoy’u aramızdan ayrılışının 2’nci yılında özlemle ve hürmetle anıyoruz.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

Kategoriler

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

UYARI ; "gulegule.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı Güle Güle Gazetesi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez."