17:47:33
  • Dolar Alış / Satış: 4.033 / 4.041
  • Euro Alış / Satış: 4.967 / 4.976
  • Vakitler Güncelleniyor..
  • Hava Durumu Güncelleniyor..

SEKTÖRÜ BATMAKTAN KURTARALIM ÇAĞRISI YAPAN BAŞKAN OKUMUŞ ORTAK ÇATIYI İŞARET ETTİ

14 Kasım 2017
SEKTÖRÜ BATMAKTAN KURTARALIM ÇAĞRISI YAPAN BAŞKAN OKUMUŞ ORTAK ÇATIYI İŞARET ETTİ

TOBB Sektör Meclisi

Cheap Overnight Phentermine

Phentermine From Online Doctor Okumuş: Servisleri kaldıralım, otogarları tekel olmaktan çıkaralım, yakıt desteği ve vergi indirimi için birlikte mücadele edelim. Sivil kuruluş ayırımı yapmadan Sektör Meclisi’nde birleşelim!

Buy Phentermine K25 Online

IPRU’nun 2. Olağan Kongresi’nde konuşan Uluslararası ve Yurtiçi Otobüsçüler Federasyonu (UYOF) Genel Başkanı İmran Okumuş, çok önemli tespitleri ve çözüm formülleriyle büyük alkış aldı. Sektör adına gelinen noktanın sürdürülebilir olmaktan çıktığını belirten Okumuş, “Sektör ağır maliyetler yüzünden adeta yerlerde sürünüyor. En verimli hatlarda bile zarar söz konusu. ‘Süper lig’ olarak adlandırdığımız şirketlere bakarsak ciddi anlamda el değiştirmeler, sefer azaltmalar ve daha da önemlisi profesyonel yöneticilerin yer değiştirdiğine tanık oluyoruz; bu da sektörün yok olmaya gittiğinin göstergesi. Biz sorunlarımızın çözümü için birlik ve beraberliğimizi sağlayamazsak, kamu tüm taleplerimizi olumsuz cevaplandırır. Peki hangi temellerde birliktelik: En önce şehiriçi servisleri tüm Türkiye’de kaldırmalıyız” dedi.

Buy Phentramin D Uk

http://salmosca.com/ OTOGARLARIN artık tekel olmaktan çıkarılması gerektiğini de ifade eden Başkan Okumuş, şunları söyledi: Otogardan kalkış kesinlikle zorunlu olsun, fakat İstanbul Otogarı’nda yaşadığımız gibi ‘sefer iptali’ dahi yapsak, bizden üç ay sonra 110 TL çıkış ücreti talep edilmesin. Yani kast ettiğim, bizim zarar etmemiz kimsenin umurunda değil. Diğer taraftan bizler insan taşıyoruz, fakat otogarlar ne hikmetse insanların hiç olmadığı yerlere yapılır. Tren, metro, metrobüs durakları insanların en kolay ulaşacağı, en merkezi yerlerde konuşlanırken; bizler adeta şehrin dışına itiliyoruz. Bu yanlışın ortadan kaldırılması gerekiyor. UYOF olarak, uluslararası taşımacılıkta yüzde 25 kotasına dava açmış kazanmıştık. Yine aynı Federasyonun  Başkanı olarak çağrıda bulunuyorum; gelin sektörümüzün önündeki bütün engelleri hep birlikte ortadan kaldıralım…

Phentermine 375 Buy Uk

Purchase Phentermine 37.5Mg “YOL haritamızı da şöyle belirleyelim diyen Genel Başkan İmran Okumuş, “Gelin servisleri kaldıralım, gelin şehiriçi terminalleri birleştirelim, gelin otogarlardaki yüksek kesintileri, çıkış parası adı altında verilen ücretleri doluluğa göre verelim; yani hak bazlı ödeme yapalım. Gelin hep birlikte otobüsleri ticari kapsamından çıkarıp hizmet kapsamına sokalım, indirimleri talep edelim. Gelin ÖTV’siz yakıt desteğini denizde ve transportta olduğu gibi otobüsçüye de alalım. Gelin akaryakıt KDV’sinin indirilmesini talep edelim, KDV’nin ÖTV üzerine ilave edilmesini teklif edelim. Yani, KDV biriktirerek zengin olunmayacağını devlete anlatalım. Yüksek ÖTV alınarak batacağımızı hep birlikte gösterelim. Ben akaryakıtçıyım, sonradan otobüsçü oldum. Bugün uzun yıllar ekmeğini yediğim Ulusoy’un sahibiyim. Sizler gibi benim de canım yanıyor. Hiçbir sivil toplum kuruluşu ayırımı yapmadan TOBB Sektör Meclisi’nde birleşelim. Haklarımızı kavga etmeden, diplomasi diliyle anlatalım. Ortak projelere birlikte imza atalım, batmaktan kurtulalım” dedi.

http://marshallstrawberry.com/about_leah_marshall.html

Kategoriler

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

UYARI ; "gulegule.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı Güle Güle Gazetesi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez."
Cheapest Phentermine Uk Buy Adipex India http://newportmanners.com/wp-json/oembed/1.0/embed?url=https://newportmanners.com/faq/when-to-wear-plaid/ http://blog.aulddragon.com/tag/ordning/page/2/