• Dolar Alış / Satış: 3.936 / 3.943
  • Euro Alış / Satış: 4.852 / 4.86
  • Vakitler Güncelleniyor..
  • Hava Durumu Güncelleniyor..

‘Sektör Üstün Hizmet Ödülü Fatih Tamay’ın

2 Mayıs 2017
‘Sektör Üstün Hizmet Ödülü Fatih Tamay’ın

40 yılını ulaşım sektörüne adayan IPRU Genel Başkanı Fatih Tamay, Kaptanlar Kulübü tarafından ‘Sektör Üstün Hizmet Ödülü’ne lâyık görüldü. Ödül, kulübün 16 Mayıs’taki etkinliğinde takdim edilecek…

KAPTANLAR Kulübü’nün organize ettiği 2017 yılının ikinci ‘Ulaştırma Platformu: Ödül Töreni’, 16 Mayıs 2017 tarihinde İTÜ ARI Teknokent Maslak Arı-3 Binası’nda gerçekleşecek.

Etkinlikte; Ayın Kaptan Şoförü Ödülleri, Sektör Üstün Hizmet Ödülü, Toplumsal Cinsiyet Eşitliği ve Akıllı Ulaşım Sistemleri Başarılı Kurum ödüllerinin yanı sıra Sektör Üstün Hizmet Ödülü de sahibini bulacak.

Bu sene üçüncüsü verilecek Sektör Üstün Hizmet Ödülü, sektörümüze 40 yıla yakın süredir hizmet vermiş, yakın dönemde emekliye ayrılan, sektörün sevilen sayılan ismi A.Fatih Tamay’a takdim edilecek.

Her sene bir kişiye verilen Sektör Üstün Hizmet Ödülü, sektöre profesyonel olarak hizmetlerde bulunmuş, 60 yaş üstü, sektöre iz bırakmış kişiler arasından seçilerek veriliyor.

2015 yılında verilmeye başlanan ödül, bugüne kadar Mehmet Buldurgan ve Eşref Biryıldız’a takdim edildi.

Etkinlikte ayrıca Düzce Belediyesi’ne Toplumsal Cinsiyet Eşitliği Başarılı Kurum Ödülü, İzmir Büyükşehir Belediyesi’ne Akıllı Ulaşım Sistemleri Başarılı Kurum Ödülü de verilecek.

TOBB Sektör Meclisi, TOFED, TOF, UYOF, IPRU, TTDER, İSTAB, TÖHOB, İETT, İstanbul Otobüs A.Ş., TURODER, İSAROD’un destek verdiği ‘Ulaştırma Platformu: Ödül Töreni’n ana sponsorları ise şunlar:

TEMSA, ISUZU, OTOKAR, Bozankaya, Hankook, Mobiliz ve Kentkart…

 

Etkinlik programı ise şöyle:

Tarih: 16 Mayıs 13:30

Yer: İTÜ Arı Teknokent Arı-3 Binası Maslak

– Kokteyl & Girişimci Firmalar Proje Sergisi

– Ayın Kaptan Şoförü Ödülleri Takdimleri

– Sektör Üstün Hizmet Ödülü Takdimi-Fatih Tamay

– ‘Akıllı Ulaşım Sistemleri’ Başarılı Kurum Ödülü-İzmir Büyükşehir Belediyesi

– ‘Toplumsal Cinsiyet Eşitliği’ Projesi Başarılı Kurum Ödülü-Düzce Belediyesi

– Otobüs Kaptanlığı Bölümü Mezuniyet Töreni

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

Kategoriler

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

UYARI ; "gulegule.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı Güle Güle Gazetesi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez."