• Dolar Alış / Satış: 5.314 / 5.324
  • Euro Alış / Satış: 6.039 / 6.05
  • Vakitler Güncelleniyor..
  • Hava Durumu Güncelleniyor..

Sektör, acı gününde Süer Sülün’ü yalnız bırakmadı

13 Haziran 2018
Sektör, acı gününde Süer Sülün’ü yalnız bırakmadı

Mercedes-Benz Türk İcra Kurulu Başkanı Süer Sülün, değerli annesi Güzin Sülün’ü kaybetmenin derin acısını yaşadı. Sektör, babasında olduğu gibi Sülün’ü bu acı gününde de yalnız bırakmadı. Merhume Sülün, yakınları, dostları ve sevenleri tarafından ebediyete uğurlandı.

MERCEDES-Benz Türk A.Ş. tarihinde bir ilki gerçekleştirerek dev şirketin ilk Türk İcra Kurulu Başkanı olan Süer Sülün’ün bu başarısında, sektöre yakın duruşunun büyük payı var. Sülün’ün bu sevinci ve gururunu paylaşan otobüs sektörü, onu acı gününde de yalnız bırakmıyor.

Sülün, geçtiğimiz yaz değerli babası emekli Albay Süreyya Saim Sülün’ü kaybetmenin acısını yaşamıştı. Firma sahiplerinden üretici firmalara; sektörün tüm paydaşları Süer Sülün’ün acısını paylaşmıştı. İcra Kurulu Başkanı Süer Sülün, geçtiğimiz hafta da değerli annesi Güzin Sülün’ü kaybetmenin acısıyla sarsıldı.

Merhume Güzin Sülün, Şakirin Camii’nde ikindi namazına müteakip kılınan cenaze namazının ardından yakınları, sevenleri ve Süer Sülün’ün otobüsçü dostları tarafından Karacaahmet Mezarlığı’nda ebediyete uğurlandı.  Cenaze törenine; Süer Sülün’ün Mercedes-Benz Türk’teki mesai arkadaşları, şehirlerarası otobüsçüler, turizm taşımacıları, servisçiler ve diğer üretici firmaların temsilcileri katıldı.

Biz de GÜLEGÜLE Ailesi olarak; merhume Güzin Sülün’e Allah’tan rahmet; kederli ailesi, dostları ve sevenlerine başsağlığı ve   sabır diliyoruz.

Mercedes-Benz Türk Otobüs Pazarlama ve Satış Direktörü Alper Kurt, Otobüs Satış Operasyonları Kısım Müdürü Murat Kızıltan, Has Otomotiv İcra Kurulu Başkanı Latif Karaali, İTO Meclis Üyesi Mehmet Öksüz, Katırcıoğlu Turizm sahibi Mehmet Katırcıoğlu, Genel Müdür Mustafa Sarı ve Perge Turizm sahibi Hüseyin Satır da cenazeye katılanlar arasındaydı.

Mengerler Türk Ticaret A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Veli Ergin İmre, Yönetim Kurulu Üyesi Hayrettin Karaboğa ve şirket yöneticileri de Sülün’ün acısını paylaşanlar arasındaydı… TOBB Sektör Meclisi Başkanı Mustafa Yıldırım, MAPAR Otomotiv Yönetim Kurulu Başkanı Yalçın Şahin, Otobüs Satış Müdürü Gökhan Çerioğlu ve MAN İkinci El Satış Direktörü Aydın Yumrukçal da cenazeye katılan önemli isimlerdendi.

İstanbul Seyahat Yönetim Kurulu Başkanı Selami Tırış, Yönetim Kurulu Üyesi ve Genel Müdür Sırrı İnan, INOVA Koltuk Yönetim Kurulu Başkanı Zülker Kavalcı, Mengerler Otobüs Satış Müdürü Günay Eren ve İstanbul Seyahat yöneticileri de, Süer Sülün’ün acısını paylaşmak üzere cenaze törenine katılanlar arasındaydı…

TOF Genel Başkanı Mustafa Yıldırım, Genel Başkan Yardımcısı  ve TODER Başkanı Tahsin Yücefer, Süer Sülün’e başsağlığı diledi.

IPRU Genel Başkanı Fatih Tamay, TOFED Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Özcan, Yönetim Kurulu Üyeleri Hasan Kurnaz ve Bülent Yıldız ile federasyon yöneticilerinden Mustafa Dağıstanlı da cenaze merasiminde hazır bulunan isimler arasındaydı… Vangölü’nün sahibi Duayen Necip Kartal, ‘Genç Dostum’ dediği Süer Sülün’ü acı gününde yalnız bırakmadı…

TOF Genel Başkan Yardımcısı ve TTDER Başkanı Sümer Yığcı da cenaze merasimindeydi. Gürsel Turizm Yönetim Kurulu Üyesi Hürer Fethi Gündüz de cenazedeydi. OSD Başkanı Haydar Yenigün, Süer Sülün’e başsağlığı dileğinde bulundu…

  

  

  

  

  

  

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

Kategoriler

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN