• Dolar Alış / Satış: 5.26 / 5.27
  • Euro Alış / Satış: 5.934 / 5.944
  • Vakitler Güncelleniyor..
  • Hava Durumu Güncelleniyor..

SEGE’nin Busworld standı cıvıl cıvıldı

30 Nisan 2018
SEGE’nin Busworld standı cıvıl cıvıldı

Bugüne kadar yapılan Busworld fuarlarının tamamına katılan SEGE, yeni nesil koltuklarıyla İzmir’de de boy gösterdi. SEGE’nin standı, fuar süresinde ziyaretçilerin yoğun akınına uğradı. Gezer Keskin, fuarın kendileri için son derece verimli geçtiğini söyledi…

DÜNYANIN önde gelen koltuk üreticileri arasında yer alan Bursalı SEGE, geleneği bozmadı ve otobüsün kalbinin attığı Busworld Turkey İzmir Fuarı’nda da yerini aldı.SEGE, fuara iddialı bir stantla katıldı. Şirketin yolcu, kaptan ve hostlar için geliştirdiği en yeni koltuklar, ziyaretçilerin beğenisine sunuldu.

Geçmiş yıllarda olduğu gibi, SEGE’nin standı, fuar süresince ciddi bir ziyaretçi kitlesini ağırladı. Koltukları yakından inceleyen sektör mensupları ve otobüs otoriteleri, ürünler hakkında SEGE yöneticilerinden detaylı bilgiler aldı.

Busworld İzmir Fuarı’nı gazetemize değerlendiren SEGE Yönetim Kurulu Başkanı Gezer Keskin, “Busworld Fuarı, önemli bir buluşma…

Fuarda müşterilerimiz ve müşteri adaylarımızla yüz yüze görüşme imkanları yakalıyoruz. SEGE olarak sadece Busworld’e değil, bütün önemli otobüs ihtisas fuarlarına katılıyoruz.Standımızı ziyaret eden herkese teşekkür ediyorum” dedi.

  

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

Kategoriler

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN