• Dolar Alış / Satış: 3.961 / 3.968
  • Euro Alış / Satış: 4.885 / 4.894
  • Vakitler Güncelleniyor..
  • Hava Durumu Güncelleniyor..

SEGE İÇİN VERİMLİ BİR FUAR OLDU

1 Kasım 2017
SEGE İÇİN VERİMLİ BİR FUAR OLDU

Busworld’e katılmayı geleneksel hale getiren koltuğun güçlü markası SEGE, Kortrijk 2017 Fuarı’na da zengin ürün gamının ser-gilendiği iddialı bir stantla katıldı. Yönetim Kurulu Başkanı Gezer Keskin, stantlarına gösterilen ilgiden memnun kaldıklarını söyledi.

YERLİ üreticilerimiz ve yan sanayicilerimiz, önceki yıllarda olduğu gibi Buworld Kortrijk 2017 Fuarı’nda da ürünleri ve çektikleri ziyaretçilerle adından söz ettirdi. Bu önemli firmalarımızdan birisi de, Türkiye’deki araç koltuğu üretiminin öncü  markalarından SEGE Koltuk oldu… SEGE, engin tecrübesi ışığında ürettiği otobüs koltuklarını Busworld Kortrijk 2017 Fuarı’ndaki standında sergiledi.

SEGE’nin rahat koltukları, fuar süresince sayısız ziyaretçiyi konuk etti. Fuarda gördükleri yoğun ilgiden çok memnun olduklarını dile getiren SEGE Yönetim Kurulu Başkanı Gezer Keskin; “Biz, global bir marka olarak, bu tür geniş çaplı organizasyonlara katılmaya büyük özen gösteriyoruz.

Busworld, bu fuarların başında yer alıyor. Beklentimizin üzerinde bir ilgi gördük.

Yeniliklerimizi sergiledik, yeni ihracat kapılarını araladık.

Aynı zamanda rahat koltuklarımızla, Avrupa’ya, Türkiye’nin gelmiş olduğu noktayı da göstermiş olduk. Bundan sonraki ulusal ve uluslararası organizasyonlarda da yerimizi alacağız” dedi.

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

Kategoriler

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

UYARI ; "gulegule.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı Güle Güle Gazetesi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez."