• Dolar Alış / Satış: 3.936 / 3.943
  • Euro Alış / Satış: 4.852 / 4.86
  • Vakitler Güncelleniyor..
  • Hava Durumu Güncelleniyor..

Samsun Otogarı’nın işletmesi AVTER’den Anadolu Terminal’e geçti…

1 Ağustos 2016
Samsun Otogarı’nın işletmesi AVTER’den Anadolu Terminal’e geçti…

AVRASYA GYO, Samsun Şehirlerarası Otobüs Terminalinin kira sözleşmesinin feshi ve yeniden kiraya verilmesi hakkında özel durum açıklaması yayınladı.

Açıklamaya göre; Samsun Şehirlerarası Otobüs Terminali’nin Avrasya Terminal İşletmeleri A.Ş.ile olan kira sözleşmesi fesh edildi. Terminal, Anadolu Terminal Hizmetleri A.Ş.’ye aylık 400 bin TL’ye kiraya verildi.

Konuyla ilgili açıklamada bulunan Avrasya Terminal İşletmeleri A.Ş. (AVTER) Yönetim Kurulu Başkanvekili ve Genel Müdürü Haluk Tan, şunları söyledi: “Yönetim Kurulu olarak şirketimiz aktifinde kayıtlı bulunan Samsun Şehirlerarası Otobüs Terminali’nin kiracısı olan Avrasya Terminal İşletmeleri A.Ş.ile olan kira sözleşmesi karşılıklı olarak 01.09.2016 tarihinden itibaren geçerli olmak üzere fesh edildi.

Samsun Şehirlerarası Otobüs Terminali’nin 01.09.2016 tarihinden itibaren geçerli olmak üzere Anadolu Terminal Hizmetleri A.Ş.’ye aylık KDV Dahil 400.000 TL bedelle kiralanmasına karar verildi”.

Samsun Şehirlerarası Otobüs Terminali, yüksek kapı çıkışı nedeniyle zaman zaman gündeme gelmiş, bu fiyat politikası otobüsçülerin tepkisine neden olmuştu.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

Kategoriler

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

UYARI ; "gulegule.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı Güle Güle Gazetesi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez."