• Dolar Alış / Satış: 3.961 / 3.968
  • Euro Alış / Satış: 4.885 / 4.894
  • Vakitler Güncelleniyor..
  • Hava Durumu Güncelleniyor..

ŞAMPİYON Madrid Fuarı’nda şov yaptı

13 Haziran 2017
ŞAMPİYON Madrid Fuarı’nda şov yaptı

Küçük otobüsün ihracat lideri Anadolu ISUZU, Madrid’te düzenlenen ‘FIAA 2017 Uluslararası Otobüs ve Ticari Araç Fuarı’nda; büyük satış rakamlarına ulaşan Visigo, Turquoise ve Novo Ultra modellerini sergiledi. ISUZU’nun fuar standı, fuarın en çok ziyaretçi çekenlerinden oldu

YURTİÇİ ve yurtdışındaki önemli tüm ihtisas fuarlarına katılıp; küçük otobüs modelleri ve etkinlikleriyle bu büyük buluşmalara renk katan Anadolu ISUZU, Madrid’te düzenlenen FIAA 2017 Uluslararası Otobüs ve Ticari Araç Fuarı’nda da adından söz ettirdi. Geçen yıl da küçük otobüste ihracat şampiyonu olma başarısını gösteren otomotivin global aktörü; fuar standında servis ve turizm taşımacılığına yönelik üç otobüs modelini teşhir etti.

Anadolu Isuzu; sektörün dünyadaki en büyük üretici firmalarını bir araya getiren FIAA 2017 Fuarında, Visigo, Turquoise ve Novo Ultra modellerini ziyaretçilerin beğenisine sundu.

Anadolu Isuzu Genel Müdürü Tuğrul Arıkan ve İhracat Direktörü Hakan Kefoğlu’nun ev sahipliği yaptığı Isuzu standında yabancı medya mensuplarının yüksek katılımı ile bir basın toplantısı düzenlendi. Basın toplantısında konuşan İhracat Direktörü Hakan Kefoğlu, Anadolu Isuzu’nun istikrarlı ve sürdürülebilir büyümesi için gerekli olan “Global Vizyon” hakkında bilgiler vererek, şunları söyledi: “Anadolu Isuzu olarak büyüme potansiyeline sahip olduğuna inandığımız yurtdışı pazarlar için, global bir vizyon belirledik. Önceleri limitli ürün ve bölgelerle yürüttüğümüz yurtdışı pazar faaliyetlerimizi geniş bir perspektife kavuşturacak, daha global bir strateji ile yeniledik.

Batı Avrupa pazarlarındaki etkinliğimizi, Belçika Busworld 2015 Fuarı’ında, ECW Uluslararası jürisi tarafından Citiport’un ‘Avrupa’nın En Ergonomik ve Konforlu Otobüsü Ödülü’ne layık görülmesiyle daha da arttırdık.

Afrika ile Ortadoğu’da yepyeni pazarlara yöneldik. Faaliyette bulunduğumuz yurtdışı pazar sayısı bugün itibariyle 30’un üzerinde, 2020 yılı hedefimiz ise 60’a yakın ülkeye ulaşmak” şeklinde konuştu.

2004-2014 yılları arasında üst üste on bir yıl küçük otobüs ihracat liderliği unvanını elde eden Anadolu Isuzu, bir yıllık aradan sonra 2016 yılında da aynı segmentte ihracat pazarında yüzde 53 pazar payı elde ederek tekrar şampiyonu oldu. Anadolu Isuzu, bu ünvanıyla FIAA 2017 Fuarı’nda yabancı basının ilgi odağıydı.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

Kategoriler

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

UYARI ; "gulegule.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı Güle Güle Gazetesi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez."