• Dolar Alış / Satış: 3.904 / 3.911
  • Euro Alış / Satış: 4.81 / 4.819
  • Vakitler Güncelleniyor..
  • Hava Durumu Güncelleniyor..

‘Şafakvakti’ne siz de destek verin

19 Temmuz 2016
‘Şafakvakti’ne siz de destek verin

ISUZU bayi ÇETAŞ’ın Satış Danışmanlarından Şafak Egemen Yıldırım, kelimenin tam anlamıyla bir ‘İyilik Meleği’… Yıldırım, ISUZU ve ÇETAŞ’ın da desteği ile ihtiyaç sahibi her canlıya koşuyor.

 

PAYLAŞTIKÇA güzelleşir dünya… Bu bilinçten hareket eden bazı kişi ve kuruluşlar, örnek hizmetleriyle çocukları, yaşlıları, kimsesizleri; kısaca ihtiyaç sahibi tüm insanların yüzlerini güldürüyor.

Bu örnek kişilerden birisi de Anadolu ISUZU’nun başarılı bayi ÇETAŞ’ın Satış Danışmanlarından Şafak Egemen Yıldırım… Anadolu ISUZU ve ÇETAŞ’ın da anlamlı katkılarıyla ihtiyaç sahiplerinin imdanına koşan Yıldırım, ‘safakvakti.com.tr’ sitesiyle de toplumda bir farkındalık oluşturmaya çalışıyor.

‘Her şey bir şafak vakti başlar; doğa, insan şükür…’ şiarıyla bu iyilikleri sergileyen Şafak Egemen Yıldırım, hizmetlerini şu başlıklar altında gerçekleştiriyor:

-Minik Yanaklarda Gamzeler

– Senin Eskin Benim Yenim

– Pati Dostları

– Huzurevi Dostları

– Kanka Kan Kardeşliği…

İster Şafak Yıldırım olsun, isterse başkası; bu tür anlamlı ve hayırlı işler yapanları desteklemek gerekiyor.

Tebrikler Şafak Egemen Yıldırım!

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

Kategoriler

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

UYARI ; "gulegule.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı Güle Güle Gazetesi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez."