• Dolar Alış / Satış: 3.936 / 3.943
  • Euro Alış / Satış: 4.852 / 4.86
  • Vakitler Güncelleniyor..
  • Hava Durumu Güncelleniyor..

RENA, INOVA ile araçlarına değer kattı

15 Ağustos 2016
RENA, INOVA ile araçlarına değer kattı

TURİZM taşımacılığı sektörünün parlayan yıldızlarından RENA tur, kaliteli hizmete dönük yatırımlarını sürdürüyor. Şirket, son olarak 4 adet otobüsünü 2+1’e dönüştürdü. Firmanın bu dönüşümdeki tercihi ise INOVA’nın şık, rahat ve dayanıklı koltukları oldu.

Büyük bir özenle hazırlanıp monte edilen koltuklarda, siyah renk tercih edildi. Turuncu işlemeleriyle de albenisi artırılan koltuklar, rahatlığı ve ergonomik özellikleriyle yolcuları fazlasıyla rahat ettireceğe benziyor.

Bu arada bir ilk olarak otobüslerin kaptan ve hostes koltukları da rahatlık adına çift pedli olarak üretilmiş ve monte edilmiş.

Araçları teslim almak üzere INOVA’nın tesislerine gelen RENA tur Yönetim Kurulu Başkanı Ömer Demirci, ‘Öncelikle bu kadar özen gösterdikleri için INOVA’ya teşekkür ediyorum. Beklentimin de ötesinde bir şıklık ve rahatlıkla karşılaştım. Bundan sonraki dönüşümlerde de iş ortağı olarak INOVA’yı tercih edeceğiz. Biz koltuk konusuna gösterdiğimiz titizliği, ekran konusunda da gösteriyoruz. Bu çerçevede SIMROLL’ün yolculuğu eğlenceye dönüştüren ekranlarını tercih ettik. Tercihimizde SIMROLL’ün satış sonrasına gösterdiği titizlik etken oldu” dedi.

Kendi markalarını tercih ettiklerinden dolayı RENA tur Yönetim Kurulu Başkanı Ömer Demirci’ye teşekkür eden INOVA Koltuk Yönetim Kurulu Başkanı Zülker Kavalcı da, “2+1 dönüşümünde en temel unsur, güvendir. Ne mutlu ki müşterilerimize bu güveni vermişiz. Bizi tercih edenler, başka yerlere gitmedikleri gibi, yeni müşterileri bizlere getiriyor. Hizmet kalitesine büyük önem veren RENA tur’u da müşteri portföyümüze kattığımız için gururluyuz” dedi.

 

inova rena7 inova rena inova rena2 inova rena5 inova rena6

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

Kategoriler

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

UYARI ; "gulegule.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı Güle Güle Gazetesi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez."