• Dolar Alış / Satış: 5.292 / 5.302
  • Euro Alış / Satış: 5.989 / 5.999
  • Vakitler Güncelleniyor..
  • Hava Durumu Güncelleniyor..

QATAR AIRWAYS’DEN İFTAR GELENEĞİ SÜRPRİZİ

9 Haziran 2016
QATAR AIRWAYS’DEN İFTAR GELENEĞİ SÜRPRİZİ

Qatar Airways, oruçlarını açmaları için yolcularına, Orta Doğu mutfağından esinlenilmiş besleyici atıştırmalıkların yer aldığı lezzetli ve sağlıklı iftar yemeği kutuları sunarak Ramazan geleneğini sürdürecek.

 

Ramazan ayı boyunca seçili uçuşlarda mevcut olacak Qatar Airways iftar kutuları tüm yolcular için tasarlandı. Her kutuda Ramazan’ın anlamını anlatan mesajlara yer verilerek tüm yolculara Müslümanlar için özel bu zamanla ilgili ilginç bilgiler sunuluyor.

 

Qatar Airways Müşteri Deneyimi Kıdemli Başkan Yardımcısı Mr. Rossen Dimitrov, Qatar Airways’in Ramazan süresince devam eden bir gelenek oluşturduğunu belirterek, “Yolcularımızın uçuş esnasında oruçlarını açmaları için onlara besleyici ve lezzetli yiyecekler sunuyoruz. Müşterilerimize çok önem veriyoruz ve özellikle de Ramazan gibi önemli zamanlarda, her şeyi onların ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak yapıyoruz. Ramazan ayı boyunca tüm yolcularımıza hoş bir karşılama sunmayı dört gözle bekliyoruz ve yılın bu özel zamanında iftar kutularımızdaki mesajların hoşlarına gideceğini umuyoruz. Ramazanınız mübarek olsun.” dedi.

 

İftar yemeği kutuları Kahire, Abu Dabi, Bahreyn, Basra, Dammam, Dubai, Gassim, Kuveyt, Maskat, Riyad, Sharjah, Abha, İskenderiye, Umman, Bağdat, Hartum, Medine, Nacef, Salalah, Sülaymaniye, Taif, Hofuf, Shiraz, Luxor ve Mashad uçuşlarında mevcut olacak.

 

Qatar Airways ile Business Class ve First Class uçan yolculara atıştırmalık sebzeler, humus, tarator soslu tavuklu sandviç ve baharatlı, domates soslu mozerella peynirli sandviç, muz, çerez çeşitleri, hurma, baklava, laban (Arap Ayranı), Alpen Bar, ıslak mendil ve bir şişe su verilecek. Ekonomi Sınıfı’ndaki iftar yemeği kutularında ise baharatlı, domates soslu mozerella peynirli sandviç, mamoul (hurmalı seyyah kurabiyesi), çerez çeşitleri, hurma laban, bisküvi, ıslak mendil ve bir şişe su verilecek.

 

Qatar Airways kabin ekibi, uçuş esnasında doğru iftar zamanını uçakta anonsla duyuracak ve iftar kutularını servis edecek. Böylece yolcular zamanı hesaplamak zorunda kalmayacak.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

Kategoriler

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN