• Dolar Alış / Satış: 3.909 / 3.916
  • Euro Alış / Satış: 4.825 / 4.833
  • Vakitler Güncelleniyor..
  • Hava Durumu Güncelleniyor..

PÜİS GENEL BAŞKANI İMRAN OKUMUŞ, ‘KALKIŞANLAR’A SERT ÇIKTI

19 Temmuz 2016
PÜİS GENEL BAŞKANI İMRAN OKUMUŞ, ‘KALKIŞANLAR’A SERT ÇIKTI

Türkiye’yi yeniden karalık günlere taşıma özlemi içerisinde olanlar, geçen hafta darbeye teşebbüs etti. Karşılarında başta halk olmak üzere kenetlenmiş bir Türkiye’yi bulan ‘kalkışanlar’, sert duvara çarptı. Bu girişime en sert tepkilerden birisi PÜİS’ten geldi. Genel Başkan İmran Okumuş, herkesi ülkesine sahip çıkmaya çağırdı…

PETROL Ürünleri İşverenler Sendikası (PÜİS) Genel Başkanı İmran Okumuş milletin iradesine ve demokrasiye kast etmek isteyen hain grubu şiddetle kınadığını ve lanetlediğini belirterek bir basın açıklaması yaptı.

PÜİS Genel Başkanı Okumuş konuyla ilgili açıklamasında şunları söyledi:

“İhanet içinde gözü dönmüş hain bir grup Ülkemize, milletimize, demokrasimize ve cumhuriyetimize kast etmek istemiştir.

Hükümetimizin iradesi, güvenlik güçlerimizin özverili üstün mücadelesi ve milletimizin sağduyusu sonucunda bu hain grup emellerine ulaşamamıştır.

Şunu iyi bilsinler ki hain emellerine asla da ulaşamayacaklardır.

Yüce Türk Milleti, sandıkta ortaya koyduğu iradesine ve demokrasiye sahip çıkmıştır.

PÜİS olarak devletimize, milletimize ve halkın iradesiyle seçilmiş meşru hükümete karşı girişilen bu hain saldırıyı şiddetle kınıyor ve lanetliyoruz.

Bu hain grubun hain emellerini engellemek için canını veren güvenlik güçlerimize ve çatışmalarda hayatını kaybeden vatan evlatlarımıza Allah’tan rahmet, yaralılara ise acil şifalar diliyoruz.

Demokrasiye müdahale hiçbir şekilde kabul edilemez.

Ülkemizin tüm kurumları ve sivil toplum örgütleri olarak birlik ve beraberlik içinde milletimizin iradesine ve demokrasimize sahip çıkmalıyız.

PÜİS olarak dün olduğu gibi bugün de devletimizin ve milletimizin yanında olmaya devam edeceğiz.

Milletin iradesine ve demokrasiye olan bağlılığımız en üst düzeydedir.”

PÜİS Genel Başkanı Okumuş, Milli İradeye ve Demokrasiye olan bağlılıklarını göstermek için üyeleriyle birlikte TBMM’ye gittiklerini ifade ederek, “Hiçbir güç yüce milletimizin iradesine ve demokrasimize kast edemeyecektir.

Gün, milletimizin iradesine ve demokrasiye sahip çıkma günüdür” diye konuştu…

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

Kategoriler

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

UYARI ; "gulegule.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı Güle Güle Gazetesi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez."