• Dolar Alış / Satış: 3.961 / 3.968
  • Euro Alış / Satış: 4.885 / 4.894
  • Vakitler Güncelleniyor..
  • Hava Durumu Güncelleniyor..

Prestij SX, TEMSA’nın yüzünü güldürmeye devam ediyor

15 Ağustos 2016
Prestij SX, TEMSA’nın yüzünü güldürmeye devam ediyor

Kanatoğulları’ndan 7’lik yatırım

Afyon ve Eskişehir’in önemli taşımacılık firmalarından Kanatoğulları Turizm, filosunu TEMSA bayii Antoto’dan aldığı 7 adet Prestij SX ile güçlendirdi. Firma, 8 Prestij yatırımı daha yapmayı planlıyor.

PRESTİJ serisi küçük otobüsleriyle servis ve turizm taşımacılığı alanında büyük işlere imzasını atan TEMSA, son teknoloji ışığında geliştirdiği Prestij SX ile de pazardaki başarısını sürdürüyor.

TEMSA, son olarak güçlü bayii Antoto vasıtasıyla Afyon’un en önde gelen şirketlerinden Kanatoğulları Turizm’e 7 adet Prestij SX teslimatı gerçekleştirdi.

Personel, okul ve turizm taşımacılığı alanında hizmet veren ve filosunda 100 özmal aracı bulunan firma, yıl içerisinde 8 adet daha Prestij SX yatırımı hedefliyor.

Araçların teslimatında konuşan Kanatoğulları Turizm Yönetim Kurulu Başkanı Süleyman Kanatoğulları, Temsa Prestij SX tercihinde öncelikli etkenin düşük yakıt tüketimi ve Temsa Bayisi Ant Oto’nun sıcak yaklaşımı olduğunu belirterek, “Filomuzda ağırlıklı olarak başka bir markanın araçları bulunuyor.

Ancak ilk kez öz mal sıfır yatırımında Temsa Prestij SX aracı tercih ettik.

Filomuzda ikinci el olarak 4 adet Prestij vardı. Bu araçların da yakıt tüketiminden memnunduk.

Bir de Temsa’nın bayisi Antoto Yönetim Kurulu Üyesi Hikmet Göksoy’un sıcak yaklaşımı tercihimizde çok büyük etken oldu. Bu diyalog devam ettikçe, okulların durumuna göre  biz 7 veya 8 adet daha Prestij yatırımı daha yapmayı planlıyoruz” dedi.

 

Geleceğe yönelik umutluyuz

Gelecek sürece yönelik umutlarını koruduklarını belirten Süleyman Kanatoğulları, “Devletimiz dimdik ayakta durdukça, ekonomimiz bozulmadığı sürece biz de geleceğe umutlu oluyoruz. Ekonomi düzgün giderse biz de ödemelerimizi zamanında alabiliyoruz”  diye konuştu.

Her yıl 10 civarında araç yatırımı yaptıklarını da ifade eden Kanatoğulları, “Biz yeni araç yatırımında bölge firmalarına da örnek oluyoruz.

En çok araç bulunan firmalar arasındayız. Öğrenci taşımacılığı çok zor bir alan. Velilerle ikili diyalog kolay değil. Bu süreç çok önemli.

Ekibin, kadron, şoför ve hostesin de çok önemli.

Bunlara dikkat ettiğin zaman iş kendiliğinden geliyor. Afyon’daki kolejlerin yüzde 90’ı bizdedir. Turizm tarafında da etkiniz. 14 civarında da büyük otobüsümüz var.

Her yıl bir iki adet büyük otobüs, 10 adette midibüs yatırımı yapıyoruz. Filomuzda araçların yaş ortalaması 5. İkinci elde aracın yaşı 10’u geçtiğinde sıkıntı olur” diye konuştu.

 

Lider firmaların tercihi Prestij SX

Prestij SX araçlarının her bölgenin lider firmasının filosunda yerini almaya devam ettiğine dikkat çeken Temsa Satış Müdürü Baybars Dağ da, şunları söyledi:

“Kanatoğulları Turizm de Afyon’un en önde gelen lider şirketleri arasında yer alıyor. Bugüne kadar işbirliği sürecimiz çok sık olmamış.

Firma ilk kez bir özmal yatırımı ile Prestij tercihinde bulunuyor.

Biz bu işbirliğinin bundan sonraki süreçte daha sık gerçekleşmesi için elimizden gelen desteği ve ilgiyi göstereceğiz. 8 adetlik Prestij SX yatırımı için de görüşmeler sürüyor.

Prestij SX tercihlerinden dolayı Sayın Süleyman Kanatoğulları’na teşekkür ediyor ve yeni araçlarımızın hayırlı, uğurlu olmasını ve bol kazanç getirmesini diliyoruz”.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

Kategoriler

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

UYARI ; "gulegule.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı Güle Güle Gazetesi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez."