• Dolar Alış / Satış: 5.292 / 5.302
  • Euro Alış / Satış: 5.989 / 5.999
  • Vakitler Güncelleniyor..
  • Hava Durumu Güncelleniyor..

Prestij satışları dolu dizgin; A&C Turizm’e 10’luk teslimat

17 Ağustos 2018
Prestij satışları dolu dizgin; A&C Turizm’e 10’luk teslimat

Turizm ve servis taşımacılığının Ankara merkezli saygın firmalarından A&C Turizm, 10 adet 2018 model TEMSA Prestij yatırımı yaptı. A&C Turizm, bu son alımla birlikte filosundaki Prestij sayısını 30’a yükseltti…

OTOBÜS pazarında çok ciddi daralmanın yaşandığı 2018’de; TEMSA, Prestij SX satışlarıyla bu açığı kapatıyor. Teknoloji odaklı yatırımlarıyla artık dünyanın önde gelen otomotiv şirketleri arasında yer alan TEMSA, son olarak Ankara’da turizm ve personel taşımacılığı alanının önde gelen firmalarından A&C Turizm ile satış anlaşması imzaladı. Anlaşma kapsamında TEMSA Bayisi Azizoğlu Motorlu Araçlar tarafından A&C Turizm’e 10 adet 2018 model Prestij teslim edildi. Son teslimlerle birlikte firmanın filosundaki TEMSA Prestij sayısı 30’a çıkmış oldu.

Teslimatta konuşan A&C Turizm yetkilisi Derviş Öğüt, “A&C Turizm olarak 20 yılı aşkın bir süredir çıktığımız bu yolda Ankara’nın güzide kurum ve özel okullarının personel ve servis taşımacılığını yapıyoruz. Bünyemizde özmal kapsamında 60 adet Ankara C plakalı otobüs yer alıyor. Bunların 30 adedini TEMSA Prestij oluşturuyor. Toplamda ise kiralık araçlarla birlikte 1000 adet otobüs çalışıyor. Geçtiğimiz yıllarda elde ettiğimiz başarılı performansın mimarı doğru tercihlerimiz oldu. TEMSA’nın da bu tercihlerimiz içerisinde payı çok büyük. Yaptığımız işte en büyük sermayemiz insan kaynağımız ve kaliteli araç filomuz, en önemli odak noktamız ise müşterilerimiz. TEMSA da tam bu nokta da en büyük destekçimiz. Müşterilerimizin emniyeti ve konforu bizler için her şeyden daha değerli. Bu kapsamda başta yakıt tasarrufu olmak üzere yüksek emniyet standartları ve konforlu sürüş deneyimine sahip bu araçları filomuza dahil etmekten büyük mutluluk duyuyoruz” dedi.

TEMSA bayisi Azizoğlu Motorlu Araçlar’ın sahibi Aziz Şahin ise, birçok firmanın bu yılki yatırım tercihlerinde Prestij olduğuna dikkat çekerek, özellikle Prestij SX ürünleri geçtiğimiz yıllarda taşımacıların en çok tercih ettiği ürünler arasında yer almakla birlikte 29 kişilik midibüs pazarının da lider aracı. TEMSA Prestij SX aracımızı açık ara lider yapan etkenlerin arasında düşük yakıt tüketimi, güçlü performansı ve sürüş konforu bulunuyor. TEMSA Prestij SX araçlarımız yüksek manevra yeteneğiyle zorlu koşullara uyum sağlarken, yaygın servis ağıyla kullanım avantajı sağlıyor” diye konuştu. TEMSA Bölge Satış Yöneticisi İlker Canbolat da A&C Turizm uzun yılar iş birliğinde olduğumuz bir firma. TEMSA tercihlerinden dolayı mutluluk duyuyoruz. Teslimettiğimiz 10 Prestij’in firmaya hayırlı olmasını diliyorum” şeklinde konuştu.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

Kategoriler

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN