• Dolar Alış / Satış: 3.904 / 3.911
  • Euro Alış / Satış: 4.81 / 4.819
  • Vakitler Güncelleniyor..
  • Hava Durumu Güncelleniyor..

Piyasalar rahatlayacaktır

18 Nisan 2017
Piyasalar rahatlayacaktır

SİZ bu satırları okurken, Türkiye tarihi referandumunu yapmış olacak. Öncelikle inşallah barış içerisinde, olaysız ve demokrasimize yaraşır bir seçim olmasını temenni ediyorum. Ayrıca, referandum sonuçlarının da ülkemize yeni ufuklar açmasını diliyorum.

Referandum, Türkiye’nin son aylardaki en önemli ve belki de tek gündemi konumundaydı. Gündemin bu olması, ister istemez diğer alanları da olumsuz şekilde etkiledi. Mal ve hizmet piyasaları, bundan fazlasıyla nasibini aldı. ‘Piyasalar referandum bitsin, rahatlayalım artık’ diyor. Bu durum, iç ve dış turizmi de etkiledi. Nisanın ortasındayız; normalde bu dönemlerde turist yoğunluğunun hayli artması gerekiyor.

Ancak şu anda durum böyle değil. Referandum sonu itibariyle, şehirlerarası otobüsçü dostlarımız gibi turizmcinin de işlerinin artması bekleniyor. Umarım hayli artar; çünkü buna fazlasıyla ihtiyacımız var.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

Kategoriler

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

UYARI ; "gulegule.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı Güle Güle Gazetesi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez."