• Dolar Alış / Satış: 3.961 / 3.968
  • Euro Alış / Satış: 4.885 / 4.894
  • Vakitler Güncelleniyor..
  • Hava Durumu Güncelleniyor..

PARTNERLER TOF VE HKF, BUSWORLD TÜRKİYE İÇİN KOLLARI SIVADI

1 Kasım 2017
PARTNERLER TOF VE HKF, BUSWORLD TÜRKİYE İÇİN KOLLARI SIVADI

Busworld ve HKF Fuarcılık; TOF ve TTDER’in desteğiyle 19 – 21 Nisan 2018 tarihinde, İzmir’de  Busworld Türkiye Fuarı’nı gerçekleştirecek. Busworld, fuar öncesi partnerleri Kortrijk’a davet edip ağırladı. Fuarda incelemelerde bulunan heyet, Busworld Türkiye’nin detayları konusunda da yetkililerle görüşmeler yaptı.

ÜLKEMİZDE iki yılda bir yapılan Busworld Türkiye, gelişmelerin de etkisiyle son yıllarda kısmi ivme kaybı yaşamıştı. Ana organizatör Busworld ve HKF Fuarcılık, daha etkili bir organizasyon adına adresi ve ana destekçiyi değiştirdi. Busworld Türkiye 2018, 19-21 Nisan 2018 tarihleri arasında İzmir’de gerçekleşecek. Ana destekçi ise Tüm Otobüsçüler Federasyonu (TOF) ve bünyesindeki Turizm Taşımacıları derneği (TTDER)…

Busworld, Türkiye Fuarı öncesi partnerleri HKF Fuarcılık Genel Müdürü Bekir Çakıcı ve Fuar Müdürü Tomris Bayal ile TOF heyetini, Kortrijk 2017’ye davet etti. TOF Genel Başkanı Mustafa Yıldırım, Başkan Yardımcısı Tahsin Yücefer, TTDER Başkanı Sümer Yığcı, Başkan Yardımcısı Mehmet Öksüz ve Yönetim Kurulu Üyesi Mehmet Katırcıoğlu’ndan oluşan TOF heyeti; fuar stantlarını tek tek gezip, organizasyon hakkında incelemelerde bulundu.

Konuyla ilgili bilgi veren Başkan Yıldırım, “Çok yararlı ve verimli bir ziyaret gerçekleştirdik. Bir yandan otobüs ve otobüsçülükle ilgili gelinen noktayı görme fırsatı bulurken, diğer taraftan daha kusursuz bir fuar düzenlemek adına da izlenimler edindik.

TOF ve HKF olarak Busworld Türkiye için şimdiden kolları sıvayıp, gerekli hazırlıklarımızı yapacağız. Ben inanıyorum ki, İzmir’de bugüne kadar yapılmış en iyi ‘busworld Türkiye”yi hayata geçireceğiz” dedi.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

Kategoriler

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

UYARI ; "gulegule.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı Güle Güle Gazetesi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez."