• Dolar Alış / Satış: 3.904 / 3.911
  • Euro Alış / Satış: 4.81 / 4.819
  • Vakitler Güncelleniyor..
  • Hava Durumu Güncelleniyor..

Pamukkale yolcuları ‘Köprü’ye takılmıyor

11 Nisan 2017
Pamukkale yolcuları ‘Köprü’ye takılmıyor

‘Seyahat Etmek Özgürlüktür’ şiarından hareket eden Pamukkale Turizm, Kurtköy Hareket Merkezi ile yolcusuna 1 saat zaman hediye etmişti. Öncü firma, ‘İstanbul’un İki Yakasını Bir Araya Getiriyoruz’ projesiyle de, büyük zaman tasarrufu sağlayan Harem kalkışlı seferler başlattı…

KONFOR ve güvenliğin yanı sıra ‘zaman’ da yolculuğun kalitesini belirleyen ana faktördür. 3. köprünün (Yavuz Sultan Selim Köprüsü) şehirlerarası otobüslere mecburi kılınmasının ardından, ‘zaman’ açısından sektör adına büyük bir dezavantaj oldu.

Ancak sektörün öncü firmaları, zaman kaybını yolcusuna yansıtmamak için akılcı projeler geliştiriyor. Pamukkale Turizm, bu alanda en çok öne çıkan ve adından söz ettiren firma…

Şirket, Alibeyköy ve Dudullu’ya bypass eden ‘Kurtköy Hareket Merkezi’ ile her yolcusuna bir saatlik zaman hediye etmişti.

Daha önce Hadımköy Hareket Merkezi ile yolcusu için Trakya’yı da yakınlaştıran Pamukkale Turizm, daha şimdiden büyük ses getiren ‘Harem Otogarı’ projesini hizmete sokarak bir kez daha ‘EZBER BOZDU’…

‘İstanbul’un İki Yakasını Bir Araya Getiriyoruz’ adı verilen uygulama çerçevesinde, Pamukkale Turizm otobüsleri, ilk kalkış durağı olarak Harem’den hareket ediyor.

Harem Otogarı’ndan direkt kalkışlı Ankara, Bursa, Balıkesir, Çanakkale, Zonguldak ve İzmir’e otobüs seferleri yapılıyor.

Harem Otogarı’nın konumu itibari ile Anadolu yakasının kalbinde yer alması; özellikle bu yakada oturanlar için yolculukta ciddi bir zaman tasarrufu imkanı sunuyor.

Öte taraftan Harem Otogarı, konumu itibari ile Avrupa yakası için de, mevcut ulaşım alternatifleri bakımından hayli zengindir.

İstanbul’un kalbi olarak nitelendirilen Levent, Gayrettepe, Şişli, Mecidiyeköy, Osmanbey, Taksim, Beyoğlu, Şişhane, Tophane, Beşiktaş, Bebek, Arnavutköy, Ortaköy, Maçka gibi semtlere raylı sistemlerde Marmaray ile; deniz yolunda ise Üsküdar-Beşiktaş, Üsküdar–Karaköy, Üsküdar-Kabataş, Kadıköy-Kabataş ya da Kadıköy-Karaköy hattı ile kolay erişebiliyor.

‘Seyahat Etmek Özgürlüktür’ şiarıyla hareket eden sektörün kurumsal ve referans firmalarından Pamukkale Turizm, ‘Yol Bilen Kervana Dahil Olmaz’ diyor; yolcularına yepyeni alternatifler ve yollar sunuyor.

Firma yetkilileri, zamanı kısaltacak projelere, önümüzdeki dönemlerde yenilerinin daha eklenebileceğini ifade ediyor.

 

Çanakkale yolcusuna 2 saat hediye
ÇANAKKALE hattına güçlü bir giriş yapıp adından söz ettiren Pamukkale Turizm, bölge yolcusuna nimet sayılacak ciddi bir zaman hediye ediyor. Pamukkale Turizm otobüsleri, Harem çıkışlı Bursa üzeri Çanakkale’ye direkt seferler yapıyor.
Pamukkale, vakitten tasarruf sağlayan bu yeni projesi ile, Anadolu yakası yolcularına tamı tamına 2 saat zaman kazandırıyor.
Çanakkale’den İstanbul Anadolu yakasına seyahat eden yolcular, daha önce Trakya üzerinden gelirken tam 8.30 saat yol alırken, şimdi ise Harem veya Çanakkale kalkışlı Bursa üzerinden giderek bu yolu 6.30 satte tamamlayabiliyor. Anadolu yakasında oturup, Çanakkale’ye gidecek olan yolcuların bu seferlere büyük rağbet göstermesi bekleniyor.

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

Kategoriler

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

UYARI ; "gulegule.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı Güle Güle Gazetesi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez."