• Dolar Alış / Satış: 3.904 / 3.911
  • Euro Alış / Satış: 4.81 / 4.819
  • Vakitler Güncelleniyor..
  • Hava Durumu Güncelleniyor..

PAMUKKALE yatırıma doymuyor

24 Nisan 2017
PAMUKKALE yatırıma doymuyor

Öncü projeleriyle sektöre değer katan Pamukkale Turizm, 2017 yılı yatırımları çerçevesinde, 20 adet MAN Lion’s Coach EfficientLine 2+1 VIP aldı. 20 otobüslük yatırımın finansal çözümünü ise VDF yaptı.

SEKTÖRÜN güçlü, kurumsal ve referans firmalarından Pamukkale Turizm, genişleyen hizmet ağına paralel olarak otobüs yatırımlarını da artırıyor. MAN’ın önemli müşterileri arasında da yer alan Pamukkale, 2017’nin ilk yatırımı olarak 20 adet yeni nesil Lion’s Coach Efficientline 2+1 VIP aldı. Çağdaş normlar çerçevesinde tamamen yenilenen Lion’s Coach EfficientLine 2+1 VIP otobüsler, Ankara’da düzenlenen törenle Pamukkale Turizm yetkililerine teslim edildi.

Törende konuşan Pamukkale Turizm Özmal Filo Müdürü Ahmet Aksoy, MAN tercihi ile ilgili olarak şunları söyledi: Gerek sağladığı konfor, gerek yakıt tasarrufu ve gerekse ikinci eldeki avantajları ile Lion’s Coach EfficientLine 2+1 VIP’yi tercih ettik. Öte taraftan uzun yıllara dayanan köklü dostluğumuz ile MAN’ın Satış Sonrası Hizmetlere verdiği önemin de etkisi çok.

2017 yılının ilk teslimatını, Pamukkale Turizm gibi Türkiye seyahat sektörüne önemli katkılarda bulunan, işinde uzman ve köklü bir kuruluşa gerçekleştirmenin kendisi için ayrı ve özel bir anlam taşıdığını belirten MAN Kamyon ve Otobüs Ticaret A.Ş. Otobüs Satış Direktörü Can Cansu da, “Pamukkale Turizm’e teslim ettiğimiz 20 adet otobüsün tamamı, yeni nesil MAN Lion’s Coach Efficientline 2+1 VIP araçlardan oluşuyor.

Gerek Pamukkale Turizm’in önceki ve şimdiki siparişlerindeki bu tercihi ve gerekse sektörün bu yöndeki teveccühü, bizim bu alanda da ne kadar doğru bir geliştirme yaptığımızı da net bir şekilde ortaya koyuyor. Gerçekten de MAN Lion’s Coach EfficientLine 2+1 VIP, yakıt tasarrufu, koltuk sayısı ve sunduğu konfor gibi birçok özelliği ile hem işletmeci hem de yolcuların büyük beğenisini ve takdirini kazanan bir otobüs. Sağladığı yakıt ve işletme tasarrufu ile seyahat sektöründeki rekabet ortamında sahibine çok önemli avantajlar sunuyor, konforu ile de fark yaratıyor” dedi.

VDF MAN Finans Satış Müdürü Soner Delikan da, “VDF, Pamukkale Turizm ile MAN Kamyon ve Otobüs Ticaret A.Ş. gibi, alanlarındaki köklü markaların birlikte yürüttüğü projelere çözüm ortağı olarak katkı sağlamıştır.

MAN Finans; 2015 yılından bu yana 120‘den fazla otobüs alımını kapsayan projelere 80 milyon TL üzerinde finansman sağlayarak, bu güzel işbirliğinin bir parçası olmuştur” diye konuştu. MAN’ın Ankara üretim tesislerinde gerçekleştirilen teslimat törenine MAN Kamyon ve Otobüs Ticaret A.Ş. Otobüs Satış Direktörü Can Cansu, VDF MAN Finans Satış Müdürü Soner Delikan’ın yanı sıra Pamukkale Turizm Ankara Bölge Müdürü Ufuk Bababalım ve Özmal Filo Müdürü Ahmet Aksoy katıldı…

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

Kategoriler

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

UYARI ; "gulegule.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı Güle Güle Gazetesi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez."