• Dolar Alış / Satış: 3.961 / 3.968
  • Euro Alış / Satış: 4.885 / 4.894
  • Vakitler Güncelleniyor..
  • Hava Durumu Güncelleniyor..

Pamukkale yatırıma doymuyor

6 Aralık 2017
Pamukkale yatırıma doymuyor

Dev filoya 7 adet 2+1 Tourismo takviyesi

Pamukkale Turizm, yeni hat açılımları çerçevesinde otobüs alımlarını aralıksız sürdürüyor. Firma, son yatırımında da Mercedes Benz’i tercih etti ve 7 adet 2+1 Tourismo aldı. Pamukkale, böylelikle 2 ayda 18 Yıldız’ı filosuna katmış oldu.

YENİLİKLERİ, hat açılımları ve yatırımlarıyla sektörün en dinamik firmalarından olan Pamukkale Turizm, Trakya’dan sonra Marmara’nın en önemli kenti İzmit’e de seferler başlatıyor. Firma, bu kapsamda otobüs yatırımlarını yoğunlaştırıyor. Pamukkale, geçtiğimiz hafta da Mengerler Egemer aracılığıyla aldığı 7 adet 2+1 Tourismo ile filosunu gençleştirip, büyüttü. Pamukkale, böylelikle iki ay içerisinde Mercedes-Benz Türk’ten 18 adet otobüs almış oldu.

 

Çok özel bir teslimat

Otobüsler için düzenlenen törende konuşan Mercedes-Benz Türk Otobüs Pazarlama ve Satış Müdürü Alper Kurt, şunları söyledi: Bizim için çok önemli ve çok heyecanlı bir gün. Çünkü karayolu yolcu taşımacılığının Türkiye’deki en önemli firmalarından, en önemli kanaat önderlerinden Pamukkale Turizm ile böylesine güzel bir işi hayata geçirmiş olmanın mutluluğunu yaşıyoruz.

Teslimatın bizim için bir önemi de şu: Bir süredir Pamukkale Turizm ile bu çapta, bu içerikte irtibatımız yoktu; o yüzden bu proje bizim için ayrıca önemli. Ben öncelikle markamıza gösterdikleri teveccüh için başta Genel Müdür Mustafa Özdalgıç ve tüm Pamukkale camiasına teşekkürlerimi sunmak istiyorum. Bu projenin gerçekleşmesinde çok büyük emeği olan Mengerler Egemer’e, otobüs satış ekibimize ve Mercedes-Benz Finansal Hizmetler’e teşekkür ediyorum.

Tourismo için de çok mutlu bir gün. Yavaş yavaş olgunuk döneminin sonuna gelen, yakıt tüketimi konusunda çok iddialı olduğumuz bir araç. Aslında rahat segmentte rakipsiz olduğunu düşündüğümüz bir araç. Araçların Pamukkale ailesine ve camiasını hayırlı uğurlu olmasını, kazasız belasız bol kazançlar getirmesini diliyorum.

 

En az yakan Tourismo

Pamukkale Turizm Genel Müdürü Mustafa Özdalgıç da bu işbirliğinde emeği geçenlere teşekkür ederek, “Mercedes-Benz Türk ve Pamukkale’nin bu gibi birlikteliği yıllardır devam ediyor.

İnşallah bundan sonra da bu birliktelik devam edecek. Türkiye’de bu iki güzide kurumun, Pamukkale ve Mercedes’in bu yolculukta kol kola ilerlemesi, sektör için ve kurumlarımız için hayırlara vesile olur.

Bizim Mercedes’in kalitesi ile ilgili zaten söyleyeceğimiz bir şey olamaz; rüştünü ispatlamış otobüsler… Ama bugün otobüs tercihinde en önemli sebeplerden bir tanesi işletme maliyetleri. Emin olun otobüs konusunda yatırım yapanlar için, bugün marka seçimi çok önem arz ediyor.

Çünkü bizim maliyetimizin yüzde 50-55’ini akaryakıt oluşturuyor. Araştırdık, mukayese ettik; şu anda Euro6 segmentinde Tourismo’dan daha az yakan araç yok. Bu da bizim tercihimizi belirleyen nokta oldu” diye konuştu.

Pamukkale Turizm adına Genel Müdür Mustafa Özdalgıç, bölge müdürleri ve koordinatörlerin hazır bulunduğu teslimata; Mercedes Benz Türk Otobüs Pazarlama ve Satış Müdürü Alper Kurt, Otobüs Filo Satış Kısım Müdürü Burak Batumlu ve Otobüs Satış Operasyonları Kısım Müdürü Murat Kızıltan, Mengerler Egemer Genel Müdürü Mustafa Ayar ve Genel Müdür Yardımcısı K. Murat Duru katıldı.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

Kategoriler

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

UYARI ; "gulegule.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı Güle Güle Gazetesi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez."