• Dolar Alış / Satış: 3.961 / 3.968
  • Euro Alış / Satış: 4.885 / 4.894
  • Vakitler Güncelleniyor..
  • Hava Durumu Güncelleniyor..

PAMUKKALE ’nin KÖRFEZ hedefi büyük

18 Aralık 2017
PAMUKKALE ’nin KÖRFEZ hedefi büyük

İZMİT-GÖLCÜK-KARAMÜRSEL SEFERLERİ BAŞLADI

İlkin Trakya, ardından Çanakkale… Açtığı her yeni hatla daha da büyüyen Pamukkale Turizm, şimdi de Körfez’e açıldı. 41 adet 2+1 otobüs, 20 servis ve yaygın acente ağıyla kente çıkarma yapan şirket, düzenlediği görkemli açılış töreniyle Kocaelili vatandaşlara “Keyfinize Bakın, Biz Geldik” dedi

KURUMSAL kimliği, hizmet kalitesi ve özgün stratejileriyle sektörün referans firmalarından birisi olan Pamukkale Turizm, kabına sığamıyor. ‘Talep var, açılıyoruz’ diyen firma, önceki sene büyük oyuncuların gözdesi Trakya’ya açıldı.

Başarılı olur mu; demeden Adım Adım Trakya ile bölgenin başrol oyuncularından birisi oldu. Ardından zor bir bölge daha Çanakkele; firma burada da artık ilk şirket konumunda. Sıra geldi yolcu potansiyeli ile Marmara’nın en stratejik kenti Kocaeli’ne…

Pamukkale Turizm, uzun ve meşakkatli bir hazırlık sürecinin ardından, geçtiğimiz hafta Kocaeli, Gölcük ve Karamürsel seferlerine start verdi.

Çok iddialı girdi çünkü; firma Körfez’de çalıştırılmak üzere 41 adet sıfır kilometre 2+1 VIP otobüs aldı.

Kentin her noktasına hizmet vermek amacıyla, 20 adet servis aracı aldı. Bunun yanı sıra kentin tüm önemli noktalarında bilet satış noktaları kurdu. Pamukkale Turizm bu görkemli açılışla, 457 kişiyi istihdam ettiği Kocaeli’ne;  “Kalite En Doğal Hakkınız, Körfezi Ulaşımda Süper Lige Çıkarmaya Geliyoruz!” dedi.

 

Talep üzerine geldik…

Yoğun ilgi gösterilen açılışta konuşan Pamukkale Turizm Genel Müdürü Mustafa Özdalgıç, şunları söyledi:

Değişime direnme suyu dövmeye benzer. Beklentilerin değişmesi ile şirketler de değişmek zorunda. Bildiğiniz gibi Pamukkale Turizm 56 yıl önce ülkemizin güzel insanlarını “Sevdiklerine Ulaştırmak” üzere kuruldu. Halkımızın takdiri ile büyüdü, hizmet ağını genişletti ve gelişti. Sektörün gündemden düşmeyen markası ve amiral gemisi oldu!..

Aynı sorumluluk duygusu ile de ülkemize ve geleceğe olan güvenle yatırımlarımıza çok daha güçlü olarak devam ediyoruz. Şimdi Körfez’den gelen yoğun talep üzerine, İzmitlilerin değişim isteğine uyduk ve yatırımlarımızı bu bölgeye yönlendirerek “Keyfinize Bakın, Biz Geldik” diyoruz.

Deneyimli Bölge ve Birim Müdürlerimiz; A’dan Z’ye tüm destek birimlerimiz ile “Koşulsuz müşteri memnuniyetini sağlamak”, “kaliteyi ve güvenliği, opsiyon olarak değil standart olarak sunmak” birinci önceliğimizdir. Pamukkale Turizm’in yolcuyu önemseyen kurum kültürü ve değerleri bölgede farkını hissettirecektir”. Özdalgıç, bu önemli projeye katkılarından dolayı da MAN Kamyon ve Otobüs A.Ş. Genel Müdürü Tuncay Bekiroğlu, Koltuk arkası ekrandaki çözüm ortağı SIMROLL Yönetim Kurulu Başkanı Murat Aydın, TEMSA Bayi Yaşaroğlu Otomotiv’e ve tüm ekip arkadaşlarına teşekkür etti.

 

İzmitlileri Trakya’ya ulaştırıyor

Yurt çapında 400’den fazla bilet satış noktası bulunan Pamukkale Turizm, yeni 2+1 vip araçları ile İzmit-İstanbul karşılıklı seferlerini her yarım saatte bir gerçekleştirecek. Avrupa yakasında Esenler Otogarı, Anadolu yakasında ise Kurtköy Hareket Merkezi ve Harem Otogarı’ndan hareket eden yolcularını, istedikleri yere hızlıca ulaştırabilmek için pratik ve hızlı bir ulaşım ağı planladı.

Bununla birlikte Çorlu, Tekirdağ, Lüleburgaz, Kırklareli ve Çerkezköy’e kadar devam eden seferler ile ise, İzmitlileri Trakya’ya ulaştırıyor. Yapılan araç yatırımları ile birlikte mevcut Bursa ve İzmir seferlerini de her saate çıkartan markanın; mevcut Zonguldak, Çanakkale ve sahil bölgelerine gerçekleştirdiği seferlerinin de sayısının ilerleyen günlerde artması bekleniyor.

Açılış töreninde Pamukkale Turizm Yönetim Kurulu Üyeleri Cafer Sadık Bababalım, Turan Bababalım, Mazlum Bababalım, Ahmet Bababalım, Sadık Bababalım, Genel Müdür Mustafa Özdalgıç, Anadolu Ulaşım Genel Müdürü Mehmet Ali Akçin, Pamukkale Turizm Bölge Müdürleri, acente yetkilileri, şirketin iş ortakları, siyasiler ve çok sayıda vatandaş hazır bulundu…

MAN Kamyon ve Otobüs A.Ş. Genel Müdürü Tuncay Bekiroğlu, Otobüs Satış Müdürü Can Cansu, MAPAR Otomotiv Yönetim Kurulu Başkanı Yalçın Şahin, ŞENSAN Yönetim Kurulu Başkanı İlyas Şen, SIMROLL Yönetim Kurulu Başkanı Murat Aydın, SETCOM Ortağı Abdullah Yazıcı, Obilet Ortağı Yiğit Gürocak, Kocaeli Dernek Başkanı Halil Baylam ile Pamukkale Turizm’in iş ortakları bu görkemli açılışta hazır bulunanlar arasındaydı.

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

Kategoriler

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

UYARI ; "gulegule.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı Güle Güle Gazetesi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez."