• Dolar Alış / Satış: 5.314 / 5.324
  • Euro Alış / Satış: 6.039 / 6.05
  • Vakitler Güncelleniyor..
  • Hava Durumu Güncelleniyor..

Pamukkale, ‘Dost Sofrası’nı Bursa’da açtı

13 Haziran 2018
Pamukkale, ‘Dost Sofrası’nı Bursa’da açtı

YENİLİKLERİ, yatırımları, yeni hat açılımları ve yeni stratejileriyle sektöre ufuk açan Pamukkale Turizm, bu yılın da yine en flaş firmalarından birisi… 70 otobüslük yatırımla pazara hareket katan firmanın, sezon beklentisi hayli yüksek. Pamukkale Turizm, her yıl olduğu gibi bu yıl da ailesi, dostları ve iş ortaklarının hazır bulunduğu bir iftar gerçekleştirdi. Bursa’daki Meşhur Tavacı Recep Usta’da düzenlenen geleneksel iftar, aynı zamanda ‘Sezona Merhaba’ buluşması oldu.

İftara; Pamukkale Turizm’in üst düzey yöneticileri ve bölge müdürlerinin yanı sıra farklı bölgelerden gelen partnerler ile çok sayıda iş ortağı katıldı. İftarın ev sahipliğini yapan Mustafa Özdalgıç, tüm konukları tek tek kapıda karşıladı, tüm masaları dolaşıp herkesle birebir sohbet etti ve aynı şekilde herkesi tek tek uğurladı. Özdalgıç’ın bu misafirperverliği, konuklar tarafından büyük taktirle karşılandı.

İftar ile ilgili kısa açıklama yapan Özdalgıç, “Pamukkale Turizm olarak her yıl geleneksel iftarımızı gerçekleştiriyoruz. Bu sayede aile bağlarımızı güçlendiriyor, morallerimizi yükseltiyoruz. Allah nasip ederse, gelecek yıllarda daha fazla katılımlı, daha sıcak iftar sofraları kuracağız. İftarımıza katılan tüm aile bireylerimize, partnerlerimize ve iş ortaklarımıza teşekkür ediyorum” dedi.

  

  

  

  

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

Kategoriler

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN