• Dolar Alış / Satış: 3.928 / 3.935
  • Euro Alış / Satış: 4.822 / 4.831
  • Vakitler Güncelleniyor..
  • Hava Durumu Güncelleniyor..

PAMUKKALE, ‘Aile Buluşması’nı Bursa’da yaptı

4 Temmuz 2016
PAMUKKALE, ‘Aile Buluşması’nı Bursa’da yaptı

Pamukkale Turizm camiası, Bursa’daki ‘Geleneksel İftar’ında ‘Sezona Merhaba’ dedi… Şirket kurmayları ve bölge müdürlerinin tam kadro hazır bulunduğu iftara, Pamukkale’nin partnerleri ve iş ortakları katıldı. Genel Müdür Özdalgıç, bu güzel geleneği sürdüreceklerini söyledi

KARAYOLU yolcu taşımacılığı sektörünün kurumsal ve güçlü firması Pamukkale Turizm, hedef büyüttüğü 2016 yaz sezonu öncesi, ‘Büyük Aile Buluşması’nı Bursa’da gerçekleştirdi.

Bursa Böge Müdürlüğü tarafından organize edilen ‘Geleneksel İftar’, aynı zamanda şirketin ‘Sezona Merhaba’ buluşması oldu.

Meşhur Seyami Usta Restaurant’ta 200’ü aşkın kişinin katılımı ile gerçekleştirilen iftara; Pamukkale Turizm’in üst düzey yöneticileri ve bölge müdürlerinin yanı sıra farklı bölgelerden gelen partnerler ile çok sayıda iş ortağı katıldı. Pamukkale Turizm Genel Müdürü Mustafa Özdalgıç, tüm konukları tek tek kapıda karşıladı, tüm masaları dolaşıp herkesle birebir sohbet etti ve aynı şekilde herkesi tek tek uğurladı.

Özdalgıç’ın bu misafirperverliği, konuklar tarafından büyük taktirle karşılandı. Diyaloğun zirve yaptığı iftarda, sezon hazırlıkları hakkında da sohbetler edildi.

İftar ile ilgili gazetemize kısa bir açıklama yapan Genel Müdür Özdalgıç, “Pamukkale Turizm olarak her yıl geleneksel iftarımızı gerçekleştiriyoruz.

Bu sayede aile bağlarımızı güçlendiriyor, morallerimizi yükseltiyoruz.

Bu sene büyük buluşmamızı Bursa’da gerçekleştirdik. Allah nasip ederse, gelecek yıllarda daha fazla katılımlı, daha sıcak iftar sofraları kuracağız. İftarımıza katılan tüm aile bireylerimize, partnerlerimize ve iş ortaklarımıza teşekkür ediyorum” dedi.

 

Bölge otobüsçüleri, Koluman Gaziantep’in iftarında buluştu

MERCEDES-Benz Türk’ün başarılı bayi Koluman Gaziantep, bölge otobüsçülerinin hem iş ortağı hem de dostu konumunda… Müşteriyle diyaloğu hep daha ileri noktalara taşımayı ilke edinen Koluman Gaziantep, bu çerçevede her yıl geniş katılımlı iftar organizasyonları düzenliyor. Bu geleneksel iftarlardan birisi de, ramazanın ikinci yarısında gerçekleşti.

Gaziantep’teki iftar buluşmasına şu isimler katıldı: Ben Turizm’den Halil Özkeleş, Seç Turizm’den Settar Konukoğlu, Çayırağası VIP Turizm’den Ali Soybay ve Servet Ümit, Fındıklı Toros’tan Behiç Elbeyli, Uluyol Turizm’den Ömer Şiraz, Haker Turizm’den Erdal Bozkurt ve Hakan Bozkurt, Erdoğanlar Turizm’den Mustafa Erdoğan, Cem Trans’tan Cemal Yıldız, Taş Otomotiv’den Orhan Taş…

Ayrıca Otogar Yazıhane İşletmecileri Derneği’nden, Gaziantep Motorlu Araçlar Araçlar’dan, Gazişehir Motorlu Araçlar’dan ve  Güneydoğu Motorlu Araçlar’dan temsilciler de iftarda hazır bulunanlardandı.

Koluman Gaziantep yöneticileri, konuklarını en iyi şekilde ağırlamak üzere iftar süresince yoğun çaba gösterdi.

Bu sıcak sofrayı paylaştıkları için tüm davetlilere teşekkür eden Koluman Gaziantep yöneticileri, iftarların gelecek yıllarda da süreceğini dile getirdi.

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

Kategoriler

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

UYARI ; "gulegule.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı Güle Güle Gazetesi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez."