• Dolar Alış / Satış: 3.904 / 3.911
  • Euro Alış / Satış: 4.81 / 4.819
  • Vakitler Güncelleniyor..
  • Hava Durumu Güncelleniyor..

PAMUKKALE 22 otobüslük sezon yatırımı yaptı

5 Temmuz 2017
PAMUKKALE 22 otobüslük sezon yatırımı yaptı

Sezonun ‘yenilikçi’ firması Pamukkale Turizm, TopUsed’tan aldığı 22 adet MAN Lion’s Coach otobüsle iddialı olduğu yaz sezonuna ‘Merhaba’ dedi…

KOŞULLARA uygun ürettiği çözüm projeleriyle dikkatleri üzerine çeken Pamukkale Turizm’in Genel Müdürü Mustafa Özdalgıç, sezon öncesi söyleşimizde hizmet kalitesi ve güvenliğe dikkat çekerek, “Bayram tatilinde D2 ve B2 araçları kullanmayacağız. Kendi otobüslerimizle verimliliğe odaklanacağız” demişti.

Firma, bu anlayış çerçevesinde kiralama yerine MAN TopUsed’ten 22 adet MAN Lion’s Coach 2+1 VIP otobüs aldı. Sözleşme kapsamında MAN TopUsed araçlarda, 36 ay buyback – geri alım taahhüdü ve full bakım paketinin yanı sıra 2 milyon kilometreye kadar uzatılmış garanti de sundu.  Ankara Akyurt tesislerinde MAN Kamyon ve Otobüs Ticaret A.Ş. 2. El Satış Uzmanı Aydın Çakmak ve TopUsed Teknisyeni İbrahim Vural’ın evsahipliğinde gerçekleştirilen teslimat törenine, Pamukkale Turizm ve Anadolu Ulaşım Filo Müdürü Mehmet Eskici ile birlikte her iki firma yetkilileri de katıldı.

Pamukkale Turizm ve MAN’ın alanlarında iki güçlü ve önemli marka olduğuna vurgu yapan Pamukkale Turizm ve Anadolu Ulaşım Filo Müdürü Mehmet Eskici, “Bu doğrultuda; Türkiye seyahat sektörünün önemli bir oyuncusu olarak, MAN ile uzun yıllara dayanan bir işbirliğimiz bulunuyor. MAN’ın ikinci eldeki markası TopUsed ile yaptığımız 22 araçlık bu yatırımımızda, kalitesi, konforu, işletme ekonomisi ile MAN Lion’s Coach 2+1 VIP’ler için anlaşma yaptık” dedi.

MAN Kamyon ve Otobüs Ticaret A.Ş. 2. El Satış Uzmanı Aydın Çakmak ise, iki marka arasındaki köklü işbirliğinin daha uzun yıllar güçlenerek süreceğine olan inancını da dile getirerek, alınan araçların Pamukkale Turizm ve müşterilerine hayırlı uğurlu olması temennisinde bulundu.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

Kategoriler

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

UYARI ; "gulegule.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı Güle Güle Gazetesi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez."