• Dolar Alış / Satış: 3.961 / 3.968
  • Euro Alış / Satış: 4.885 / 4.894
  • Vakitler Güncelleniyor..
  • Hava Durumu Güncelleniyor..

PAMUKKALE TURİZM, TEMSA’DAN 20 ADET SAFİR PLUS ALDI

19 Temmuz 2016
PAMUKKALE TURİZM, TEMSA’DAN 20 ADET SAFİR PLUS ALDI

Sektörün ‘referans’ niteliğindeki firmalarından Pamukkale Turizm, TEMSA ile kurumsal ilk alışverişini gerçekleştirdi. İlk etapta Antoto aracılığıyla 20 adet Safir Plus alan firma, ‘yerli gururumuz’ dediği TEMSA ile ‘kalıcı’ bir işbirliği kurmayı hedefliyor. TEMSA cephesi de işbirliğinden memnun.

 

TEMSA Global, müşteri portföyünü her geçen gün daha da zenginleştiriyor. Sektörün önemli firmaları ile kurumsal işbirliği içerisinde olan firma, şehirlerarası otobüs sektörünün ‘referans’ niteliğindeki köklü kuruluşlarından Pamukkale Turizm ile de ilk kez kurumsal bir alışveriş gerçekleştirdi.

TEMSA, güçlü bayisi Antoto aracılığıyla Pamukkale Turizm’e 20 adet 37+1 koltuklu Safir Plus sattı. Otobüslerin 5 adedi, geçtiğimiz hafta İzmir de düzenlenen törenle Pamukkale Turizm’e teslim edildi. Kalan 15 adet otobüs de, partiler halinde firmaya teslim edilecek.

temsa pamuk5Teslimat töreninde konuşan Pamukkale Turizm Genel Müdürü Mustafa Özdalgıç, ‘TEMSA, ürettiği araçlar ve sağladığı katma değer ile ülkemizin gurur kaynaklarından birisi. Yerli sermayemizin global bir aktör haline gelmesini hepimiz hayranlıkla izliyoruz. Pazarı çok yakından takip ediyoruz. TEMSA araçlar, hem işletmeciyi hem de yolcusunu memnun ediyor. Daha önce iş ortaklarımız aracılığıyla TEMSA otobüslerle hizmet vermiştik. Şimdi ise ilk kurumsal işbirliğimizi gerçekleştirmiş oluyoruz. İlk etapta 20 adet 37+1 VIP araç için anlaşma imzaladık. Bunun 5 adedini teslim aldık. Kalanlar da önümüzdeki günlerde filomuza dahil olacak. Biz bu işbirliğinde ‘gelecek’ görüyoruz. Devamı da gelecektir’ dedi.

TEMSA Satış Direktörü Murat Anıl da, sektörün ‘altın’ markaları arasında yer alan Pamukkale Turizm ile işbirliğinin kendileri açısından gurur verici olduğunu dile getirerek, ‘Pamukkale her zaman büyük hedefleri olan ve zirveye koşan bir firma.

Kendilerine bu yolda çözüm ortağı olmayı arzuluyoruz. İşbirliğinin devamını diliyor, araçlarımızın kendilerine hayırlı uğurlu olmasını temenni ediyoruz’ diye konuştu.

temsa pamuk4Teslimattan önce; Pamukkale Turizm Genel Müdürü Mustafa Özdalgıç, Temsa Satış Direktörü Murat Anıl, Bölge Satış Yöneticisi Bülent Tekiner, Antoto İzmir Satış Müdürü Fatih Kaya, INOVA Koltuk Yönetim Kurulu Başkanı Zülker Kavalcı ve Doğ-Mer Otomotiv sahibi Doğan Çiftçi, sektörün genel durumu hakkında sohbet ettiler…

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

Kategoriler

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

UYARI ; "gulegule.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı Güle Güle Gazetesi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez."