• Dolar Alış / Satış: 3.909 / 3.916
  • Euro Alış / Satış: 4.825 / 4.833
  • Vakitler Güncelleniyor..
  • Hava Durumu Güncelleniyor..

OTSAD, ‘SPOR TURİZMİ’ için Fenerbahçe ile toplantı yaptı

27 Eylül 2016
OTSAD, ‘SPOR TURİZMİ’ için Fenerbahçe ile toplantı yaptı

ORTADOĞU Turizm ve Seyahat Acentaları Derneği (OTSAD), futbol turizmini geliştirmeye yönelik çalışmalarını sürdürüyor. Türkiye’nin Arap pazarında spor turizmi ile ön plana çıkması için de faaliyet gösteren OTSAD; bu amaçla Fenerbahçe Spor Kulübü ile Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Stadyumu’nda toplantı gerçekleştirdi. Toplantıya, Ortadoğu Turizm ve Seyahat Acentaları Derneği (OTSAD) Başkanı Hüseyin Kırk, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Abdurrahman Öztürk, İstişare Kurulu üyesi Mustafa Kırk, Genel Sekreter H.Deniz Dikkaya, Ulaştırma Komistesi Başkanı Ömer Demirci, Yönetim Kurulu üyesi Mustafa Yaşaroğlu’nun yanı sıra Fenerbahçe Spor Kulübü Satın Alma Koordinatörü Özcan Özsu da katıldı.

Fenerbahçe Spor Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım’a daveti için teşekkür eden OTSAD Başkanı Hüseyin Kırk, “OTSAD olarak ülkemizi Orta doğu pazarında tanıtmaya devam edeceğiz.Spor da bu tanıtımın bir parçası olacak. Ortadoğu ve Körfez ülkelerinin takımlarını Türkiye’ye davet edip, ülkemizde kamp yapmaları ve turnuva düzenlemeleri için çalışmalarımıza devam ediyoruz” dedi.

Ortadoğu pazarında süper ligimizi tanıtmak ve dostluk maçlarını çoğaltmak istediklerini kaydeden Hüseyin Kırk: “Fenerbahçe Spor Kulübü ile iş birliği yapmak istiyoruz. Özellikle Fenerbahçe Topuklu Yaylası Tesisine Körfez ülkelerinden tur operatörleri, futbol federasyon yetkilileri, spor kulüpleri ve medyayı davet edip, info tanıtım gerçekleştirmeyi planlıyoruz. Ayrıca Ortadoğu’dan en az 6 takımı Antalya Belek’e getirip ‘Ortadoğu ve Türkiye Kardeşliği’ adı alında turnuva düzenlemeyi de hedefliyoruz” diye konuştu.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

Kategoriler

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

UYARI ; "gulegule.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı Güle Güle Gazetesi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez."