• Dolar Alış / Satış: 3.961 / 3.968
  • Euro Alış / Satış: 4.885 / 4.894
  • Vakitler Güncelleniyor..
  • Hava Durumu Güncelleniyor..

OTOKAR’ın SULTAN’ları ‘Travel Turkey’de yoğun ilgi gördü

11 Aralık 2017
OTOKAR’ın SULTAN’ları ‘Travel Turkey’de yoğun ilgi gördü

Yetkili bayi Atalay Otomotiv ile İzmir Travel Turkey Fuarı’na katılan Otokar, turizme yönelik Sultan araçlarını ziyaretçilerin beğenisine sundu. Sultan’lar, ziyaretçilerin büyük ilgisine mazhar oldu…

KOÇ Grubu’nun otomotivdeki güçlü markası Otokar, yetkili satıcısı Atalay Otomotiv aracılığıyla turizmin kalbinin attığı Travel Turkey İzmir Turizm Fuar ve Kongresi’ne katıldı.

Atalay Otomotiv, turizm, sağlık ve gastronomi sektörünü 11’inci kez bir araya getiren bu dev buluşmada Otokar’ın turizm sektöründeki ‘Sultan’larını sergiledi.

Atalay’ın D404 nolu standında, Sultan Mega, Sultan Comfort ve Doruk T araçlar sergilendi.

Sektörün önemli buluşmalarından biri olan organizasyonda, taşımacılar için en kazançlı araçları ve hizmetleri sergileyeceklerini belirten Atalay Otomotiv Yönetim Kurulu Başkanı İsmet Atalay; “Toplu taşımacılıkta 20 yılı aşkın tecrübemiz ile esnafımızın kazanması, araçları satın alma noktasında her türlü desteği sunuyoruz. Kısa süre önce İstanbul’daki Otokar bayiliğimizi, İzmir’deki yeni şubemiz ile güçlendirdik. 50 yılı aşkın süredir kendi teknoloji, tasarım ve uygulamaları ile müşterilerinin ihtiyaçlarına uygun özel araçlar üreten Otokar’ın İzmir’deki varlığını ve yaygınlığını artırmak için çalışmalarımıza devam ediyoruz. İstanbul’dan sonra üst düzey hizmet ve müşteri memnuniyetini, İzmir esnafıyla da buluşturuyoruz” dedi.

Bu arada Atalay Otomotiv, fuardan bir gün önce verdiği yemekte de İZTAD (İzmir Toplu Taşımacılık ve Servis Hizmetleri Derneği) ve EGETURDER (Ege Turizm Taşımacıları Derneği) üyelerini ağırladı.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

Kategoriler

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

UYARI ; "gulegule.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı Güle Güle Gazetesi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez."