• Dolar Alış / Satış: 3.961 / 3.968
  • Euro Alış / Satış: 4.885 / 4.894
  • Vakitler Güncelleniyor..
  • Hava Durumu Güncelleniyor..

OTOKAR’ın ‘PORTAKAL’ına ‘En Başarılı Koçlular’ ödülü

5 Ekim 2016
OTOKAR’ın ‘PORTAKAL’ına ‘En Başarılı Koçlular’ ödülü

OTOKAR, Koç Topluluğu’nun ‘En Başarılı Koçlular’ yarışmasında, ‘Portakal’ projesi ile ‘İş Birliği Geliştirenler’ kategorisinde “En Başarılı Koçlular” ödülünü aldı. Dünyada benzeri bulunmayan ‘Portakal’ uygulaması, otomotiv sektörünün en önemli problemlerinden biri olan boyada portakallanmaya çözüm sunuyor…

TÜRKİYE otomotivinin lider markalarından OTOKAR, başarılı uygulamaları ve yenilikleriyle ödül kolleksiyonunu zenginleştirmeye devam ediyor.

Koç Topluluğu’nun her sene vizyon ve hedeflerine ulaştıracak davranışlar ile en iyi uygulamaları ortaya çıkarmak ve ödüllendirmek amacıyla düzenlediği “En Başarılı Koçlular” yarışması dört kategoride düzenlendi. Otokar, yarışma çerçevesinde “İşbirliği Geliştirenler” kategorisinde “Portakal” projesiyle 3’üncü oldu. Bu yıl “Yaratıcı Yenilikçiler”, “İşbirliği Geliştirenler”, “Dijitalleşenler”, “Çevreye ve Topluma Değer Katanlar” kategorilerinde projelerin değerlendirildiği yarışmada Otokar, geliştirdiği “Portakal” projesi ile dünyada bir ilke imza atarak, bugüne kadar kazandığı “En Başarılı Koçlular” ödüllerine yenisini ekledi.

 

Portakallanma tarih oluyor

Otokar’a ödül kazandıran, dünyada benzer bir uygulamasının olmadığı “Portakal Projesi”, otomotiv sektörünün en önemli boya problemlerinden olan portakallanma problemine çözüm sunuyor. Hayata geçirilen projede, yüzde 78 iyileştirme oranı ile portakallanma problemi ortadan kaldırılıyor. Portakallanma seviyesinin iyileştirilmesiyle iç ve dış müşteri memnuniyeti de artırılıyor.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

Kategoriler

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

UYARI ; "gulegule.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı Güle Güle Gazetesi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez."