• Dolar Alış / Satış: 3.961 / 3.968
  • Euro Alış / Satış: 4.885 / 4.894
  • Vakitler Güncelleniyor..
  • Hava Durumu Güncelleniyor..

OTOKAR’DAN MEGA TESLİMAT

6 Aralık 2017
OTOKAR’DAN MEGA TESLİMAT

İnegöl’e 110 Sultan LF

OTOKAR, ‘Ulaşımda Dönüşüm Projesi’ kapsamında İnegöl’e yılın bomba teslimatını gerçekleştirdi: 110 yeni Sultan LF… Genel Müdür Yardımcısı Basri Akgül, bu çağdaş dönüşümün partneri olmaktan gurur duyduklarını söyledi…

YILIN ikinci yarısında peş peşe gerçekleştirdiği otobüs teslimatlarıyla adından söz ettiren Koç Topluluğu’nun otomotivdeki güçlü markası Otokar, yılın ön büyük satışlarından birisine daha imzasını attı.

Şirket, ‘Ulaşımda Dönüşüm Projesi’ kapsamında, Türkiye’nin en büyük sanayi merkezlerinden biri olan ve nüfus açısından en kalabalık ilçeler arasında yer alan İnegöl’e 110 adet Sultan LF sattı.

Araçların ilk partisi geçtiğimiz hafta, ilçede hizmet veren özel halk otobüsü şirketi İnulaş Taşımacılık’a teslim edildi.

 

Tek tip araç tercih ettik

Teslimat töreninde konuşan Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş, 110 adetlik araç yatırımının ilçe trafiğini önemli ölçüde rahatlatacağını belirterek, “İnegöllüler yeni araçlarımızdan dolu dolu istifade edecek.

Toplu ulaşımda yeni bir dönem başlayacak. Yeni araçlarımızla ilçede kısa mesafeli araç kullanım oranı ortadan kalkacak.

Kaliteli, güvenli, huzurlu bir ulaşım imkanı sunulacak. Şehrimizde yaşayan herkesi toplu ulaşıma teşvik etmek için çalışmaya devam edeceğiz. Şehrimizin estetiği açısından farklı tipte araçlar yerine, 110 adet tek tip araç alımı yaptık. Süreçte emeği, katkısı olan herkese teşekkür ederim” dedi.

İnegöl Belediye Başkanı Alper Taban ise şöyle konuştu; “Başkanımız Alinur Aktaş’ın vizyoner yaklaşımı ve planlaması sayesinde yıl başında ulaşımda planlanan değişim sürecini başlattık.

Vatandaşlarımızın huzurla, güvenle, rahatlıkla ulaşımını sağlayacak bir araçla buluşturmak istedik.

Otokar şirketine teşekkür ederiz. Alçak tabanlı, içine yüksek tavanlı, biniş rampası yer alan ve yolcusuna rahatlık sağlayan araçlarımızı vatandaşlarımızın hizmetine sunuyoruz. Hayırlı uğurlu olsun”.

Sultan LF’nin, modern tasarımının yanı sıra gelişmiş teknik özellikleriyle de sektöre kısa sürede yeni bir soluk getirdiğini belirten Otokar Genel Müdür Yardımcısı Basri Akgül de, “İnegöl’ün modernleşen şehiriçi ulaşımında Otokar’ın en yeni otobüsü Sultan LF’nin tercih edilmesinden büyük bir mutluluk duyduk.

Sultan LF; engelli yolcu taşımacılığına uygun yapısı, konforu ve ferah iç tasarımı ile İnegöl halkına rahat bir yolculuk imkanı sunarken, düşük işletme giderleri ve düşük yakıt tüketimi ile kullanıcılarının da yüzünü güldürecek.

Çağdaş tasarımı ile İnegöl’ün modern yüzünün temsilcisi olacak, ulaşıma yeni bir soluk getirecek araçların İnulaş Taşımacılık’a, İnegöl Belediyesi’ne, İnegöl, Bursa ve bölge halkına hayırlı olmasını dileriz” şeklinde konuştu.

Teslimata Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş, İnegöl Belediye Başkanı Alper Taban, İnulaş Taşımacılık A.Ş. Yönetim Kurulu Üyeleri, Otokar Genel Müdür Yardımcısı Basri Akgül, İç Pazar Satış Direktörü Murat Tokatlı, Otobüs Satış Müdürü Murat Torun, Bölge Satış Yöneticisi Sebahattin Yılmaz ile Atalay Otomotiv Yönetim Kurulu Başkanı İsmet Atalay katıldı.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

Kategoriler

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

UYARI ; "gulegule.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı Güle Güle Gazetesi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez."