• Dolar Alış / Satış: 3.961 / 3.968
  • Euro Alış / Satış: 4.885 / 4.894
  • Vakitler Güncelleniyor..
  • Hava Durumu Güncelleniyor..

OTOKAR’dan Bulgaristan’a 10 adet ‘Doruk T’ teslimatı

10 Ocak 2017
OTOKAR’dan Bulgaristan’a 10 adet ‘Doruk T’ teslimatı

Otokar’ın 10 metrelik otobüsü Doruk T, Bulgaristan’ın lider şehirlerarası yolcu taşıma şirketi Etap Adress’in de tercihi oldu. 10 adetlik Doruk T siparişi, törenle şirkete teslim edildi.

İÇ pazarın yanı sıra yaptığı ihracatla da ülkemize katma değer sağlayan Koç Topluluğu’nun otomotivdeki dev markası OTOKAR, Avrupa’da Vectio T ismi ile satışa sunulan Doruk T ile büyük işlere imzasını atmaya devam ediyor. Ana pazarları Fransa, Almanya, İspanya, İtalya dışında Orta ve Doğu Avrupa ülkelerindeki operatörlerin de tercihi olan Otokar, son olarak Bulgaristan’da 20 yılı aşkın süredir şehirlerarası otobüs taşımacılığının liderleri arasında yer alan Etap Adress’e 10 adet Otokar Doruk T aracı teslim etti. Araçlar için gerçekleştirilen teslimat töreninde konuşan Otokar Ticari Araçlar Uluslararası Satış ve Pazarlama Müdürü Hakan Bubik, “Bugün, Etap Adress’in vizyoner bakış açısı, Otokar’ın pazar ihtiyaçlarına ve müşteri isteklerine yönelik esnek çözüm üretebilme kabiliyetiyle Bulgaristan’da taşımacılık sektöründe bir ilki gerçekleştirdik. Avrupa’da büyük ilgi gören Otokar Doruk T araçlarımızın bundan böyle Bulgaristan yollarında da görecek olmanın memnuniyetini yaşıyoruz” şeklinde konuştu.

Yükselen yolcu beklentilerine uyum sağlayabilmek için Doruk T’leri tercih ettiklerini belirten Etap Adress yetkilileri, yeni aldıkları araçların Sofya’dan hareketle Varna, Burgaz, Kırcaali, Haskovo başta olmak üzere ana hatlarda sefere çıkacağını belirtti. Şirketin hali hazırda günde 30’dan fazla seferle Bulgaristan’da şehirlerarası taşımacılık hizmeti verdiğini de dile getiren yetkililer, “Doruk T’ler küçük otobüslere göre yüksek yolcu kapasitesi ve konforu sunarken; büyük otobüslere kıyasla düşük işletme maliyetleri sağlıyor. Bu sayede Doruk T, biz şehirlerarası taşımacılık yapan otobüs şirketlerinin en büyük problemlerinden biri olan doluluk oranının düştüğü mevsimlerde ideal çözüm oluyor” diye konuştu.

Düşük işletme maliyeti sunuyor

Şehirlararası ve turizm taşımacılığı için geliştirilen Otokar Doruk T, 10 metrelik uzunluğu, yüksek yolcu taşıma kapasitesi, yüksek bagaj hacmi ve yolcu konforu ile tüm dikkatleri üstüne çekiyor. Ekonomik yakıt tüketimi ve düşük bakım giderleri ile de dikkatleri üzerine çeken Otokar Doruk T, arkadan motoru ve örme şasi yapısı ile büyük otobüslerin işlerini, düşük işletme maliyetleri ile sektöre hizmet vererek yapıyor.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

Kategoriler

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

UYARI ; "gulegule.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı Güle Güle Gazetesi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez."