17:50:59
  • Dolar Alış / Satış: 4.033 / 4.041
  • Euro Alış / Satış: 4.967 / 4.976
  • Vakitler Güncelleniyor..
  • Hava Durumu Güncelleniyor..

Otokar, trene yüklenebilir frigorifik semi treyleri Huckepack Iceliner’ı ilk kez sergileyecek

17 Mayıs 2016
Otokar, trene yüklenebilir frigorifik semi treyleri Huckepack Iceliner’ı ilk kez sergileyecek

Buy Phentermine 40 Mg Buy Phentermine Pharmacy http://therealestatevision.com/2018/page/4 Koç Topluluğu şirketlerinden Otokar, Türk otomotiv sanayisinin gövde gösterisi yaptığı Comvex İstanbul 2016’da Türkiye’nin ilk trene yüklenebilir frigorifik semi treyleri Huckepack Iceliner’i ilk kez sergileyecek. Son 6 yıldır üst üste Türkiye otobüs pazarının lideri olan Otokar, bu yıl 21-24 Mayıs 2016 tarihleri arasında 5. kez kapılarını açacak olan Comvex’te Euro 6 araçları başta olmak üzere, otobüsten treyler ve kamyona kadar uzanan geniş ürün yelpazesi ile yer alıyor.

Otokar, ticari araç sektöründeki yeni ürün ve teknolojilerin ilk kez görücüye çıkacağı Comvex İstanbul 2016’ya geniş ürün yelpazesi ile katılıyor. Bu yıl 21-24 Mayıs 2016 tarihleri arasında 5. kez kapılarını aralayacak olan fuarda Otokar, Türkiye’nin ilk trene yüklenebilir frigorifik semi treyleri Huckepack Iceliner’ın da aralarında olduğu, 15 aracıyla yer alıyor.

http://myhomesports.com/olympics/qingdao-an-olympic-cruising-city.html

 

Phentermine Order Online Consult

Sahip olduğu Ar-Ge gücü ile sektörde birçok ilke imza atan Otokar, Tüyap İstanbul’da Türkiye’nin ilk elektrikli otobüsü Doruk Electra’nın yanı sıra Euro 6 araçlarını da sergileyecek. Türkiye otobüs pazarının 6 yıldır lideri olan Otokar, geçtiğimiz günlerde İzmir Büyükşehir Belediyesi’ne bağlı ESHOT (Elektrik Su Havagazı Otobüs ve Troleybüs) Genel Müdürlüğü’nün 100 adet körüklü otobüs alımı ihalesini kazandığı Euro 6 motorlu yeni KENT LF Körüklü otobüsünü de Comvex’te görücüye çıkaracak.

Phentermine To Buy Uk  

Phentermine Buy Australia

Farklı ihtiyaçlara uygun olarak geliştirip ürettiği araçları ile geniş bir ürün gamına sahip olan Otokar, şehiriçi, turizm ve servis alanındaki otobüslerinin yanı sıra düşük yakıt tüketimi, güçlü motor gücü ile dikkat çeken Atlas kamyonunu da ziyaretçilerin beğenisine sunacak. Otokar, fuar süresince alanında öncü treyler ürün yelpazesini de sergileyecek.

Buy Phentermine 50 Mg Online

Buy Phentermine Weight Loss

Kategoriler

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

UYARI ; "gulegule.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı Güle Güle Gazetesi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez."