• Dolar Alış / Satış: 4.465 / 4.473
  • Euro Alış / Satış: 5.267 / 5.277
  • Vakitler Güncelleniyor..
  • Hava Durumu Güncelleniyor..

OTOKAR “Model Zengini” Standında Comvex ziyaretçilerini ağırladı

2 Haziran 2016
OTOKAR “Model Zengini” Standında Comvex ziyaretçilerini ağırladı

Otobüs, hafif kamyon ve treylerden oluşan 15 modelini geniş standında teşhir eden OTOKAR, Comvex Fuarı’nın en çok ziyaretçi alan katılımcıları arasında yer aldı. Fuarda en fazla mercek altına alınan araçlardan birisi ise Doruk Electra oldu…

otokar com

BİR ay arayla ikinci önemli fuara katılan Türkiye otomotivinin güçlü aktörü OTOKAR, fuarın en zengin standına sahip firmalardan birisi oldu. Fuarda toplam 15 ürününü sergileyen OTOKAR, bu zenginliğin bir nimeti olarak ciddi sayıda ziyaretçiyi standına çekmeyi başardı.

 

otokar com2

OTOKAR standında şu modeller sergilendi: Şehiriçi otobüsler: Kent LF Körüklü, Kent LF, Doruk LE, Sultan City ve Doruk Electra… Servis ve turizm otobüsleri: Sultan Mega VIP, Sultan Comfort, Engelsiz Sultan Maxi ve Sultan S.. Otobüslerin yanı sıra hafif kamyonu Atlas’ı da teşhir eden şirket, Türkiye’nin ilk trene yüklenebilir frigorifik semi treyleri Huckepack Iceliner ile de dikkatleri üzerine çekti.

 

Fuarın ilk gününde düzenlenen basın toplantısında konuşan Otokar Genel Müdür Yardımcısı Basri otokar com1
Akgül, şunları söyledi: “Geçen yıl toplamda 3 bin 531 adetlik otobüs ve küçük otobüs üretimine imza atttık. 25 kişi ve üzeri yolcu taşıyan otobüs pazarında 6 yıldır Türkiye’nin lider otobüs markası konumumuzu koruyoruz. Avrupa pazarına uzun süredir sunduğu Euro 6 araçlarıyla büyük beğeni toplayan Otokar, Türkiye’de 1 Ocak’tan itibaren geçerli olan Euro 6 Emisyonlu Motorlu Araçlar Yönetmeliği doğrultusunda geliştirdiği yeni otobüslerini Türkiye pazarının beğenisine sundu. Güvenlik konusundaki regülasyonlar doğrultusunda projelendirilen Otokar otobüsleri, “Gelişmiş Acil Durum Fren Sistemi” ve “Şerit Değiştirme İkaz Sistemi”ne sahip”.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

Kategoriler

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN