• Dolar Alış / Satış: 5.26 / 5.27
  • Euro Alış / Satış: 5.934 / 5.944
  • Vakitler Güncelleniyor..
  • Hava Durumu Güncelleniyor..

OTOKAR İHRACATTA VİTES BÜYÜTTÜ

26 Haziran 2018
OTOKAR İHRACATTA VİTES BÜYÜTTÜ

Bükreş’e sattığı 400 adet ile en büyük otobüs ihracatına imzasını atan Otokar, Varşova Belediyesi ile 34 Doruk anlaşması yaptı. Otobüsler, aralık ayına kadar Varşova’da hizmet vermeye başlayacak

KOÇ Topluluğu’nun otomotivdeki global markası Otokar, son dönemlerde çok ciddi iç ve dış satışlara imzasını atıyor. Şirket, özellikle de ihracatta fırtına gibi esiyor. Geçtiğimiz günlerde Romanya’nın Başkenti Bükreş’e 400 adet otobüs satarak, bu alanda ihracat rekoru kıran Otokar, Varşova Belediyesi (Polonya) ile de 34 adet DORUK anlaşması gerçekleştirdi. Varşova’nın kentiçi toplu ulaşım hizmetlerini üstlenen, dünyanın en büyük ulaşım şirketlerinden Arriva ile imzalanan sözleşme kapsamında, 34 adet DORUK orta boy otobüs, aralık ayında hizmet vermeye başlayacak.

Varşova’ya özel hazırlanacak

Basamaksız alçak giriş tabanı, geniş iç hacmi ile yolculara üstün konfor sunan ve yurtdışına VECTIO ismi ile ihraç edilen DORUK otobüsleri, Varşova için özel olarak hazırlanacak. İç ve dış modern görüntüsü, çevreci motoru, üstün yol tutuşunun yanı sıra düşük işletme maliyetleriyle de ön plana çıkan DORUK’un şehir içi tipi DORUK LE, Varşova’nın talebi üzerine izleme, ücret ödeme, sesli duyuru sistemleri ile donatılacak. Aracın elektronik altyapısında, yolcu acil kapı açma sistemine ek olarak, bilgilendirme ekranlarına da yer verilecek. DORUK LE’lerin dışı da, Varşova’nın mimari sembolleriyle kaplanacak.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

Kategoriler

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN