• Dolar Alış / Satış: 5.26 / 5.27
  • Euro Alış / Satış: 5.934 / 5.944
  • Vakitler Güncelleniyor..
  • Hava Durumu Güncelleniyor..

Otokar, geleneksel tedarekçi buluşmasını yaptı

5 Şubat 2019
Otokar, geleneksel tedarekçi buluşmasını yaptı

Otokar, önemli 21 tedarikçisiyle yaptığı toplantıda 2018 yılını değerlendirdi ve 2019 hedeflerini paylaştı. Toplantıda ayrıca İş Birliği ve Performans başlıklarında başarılı olan tedarikçilere plaketleri takdim edildi…

KOÇ’un otomotivdeki global markası Otokar, şirketin başarısında önemli rol oynayan tedarikçileri ve iş ortaklarıyla yıllık periyodik toplantılar düzenliyor. Bu buluşmalardan birisi de, geçtiğimiz hafta şirketin Sakarya’daki fabrikasında gerçekleşti.

Otomotiv pazarının değerlendirildiği toplantıda, şirketin 2019 yılı hedefleri ile önümüzdeki döneme ilişkin beklentiler paylaşıldı. Zorlu ekonomik koşullara ve pazardaki daralmaya rağmen Otokar’ın 2018 yılını başarıyla tamamladığını belirten Genel Müdür Yardımcısı Ali Rıza Alptekin, “Faaliyet gösterdiğimiz segmentlerde 10. kez Türkiye’nin en çok tercih edilen otobüs markası olduk. Geçtiğimiz yıl ihracat çalışmalarımıza hız vererek Avrupa’nın büyük otobüs ihalelerini kazandık ve adetli teslimatlar yaptık.

Tedarikçilerimizi başarıya ulaşmada en önemli iş ortaklarımız olarak değerlendiriyoruz. Ticari araç ve savunma sanayiinde bizimle birlikte ortak stratejiler oluşturarak, ortak ürün geliştirme, zamanında teslimat gibi detaylarla bizlere destek olan tüm tedarikçilerimize teşekkür ediyoruz” dedi.

Alptekin, 2019 yılında da Otokar tedarikçilerinin doğru ve zamanında yapacakları teslimatlar, rekabetçi fiyatlar ve sağlayacakları desteklerle iyi bir yıl geçirmeyi hedeflediklerini belirtti.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

Kategoriler

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN