• Dolar Alış / Satış: 4.033 / 4.041
  • Euro Alış / Satış: 4.967 / 4.976
  • Vakitler Güncelleniyor..
  • Hava Durumu Güncelleniyor..

OTOKAR, ‘ciro’da 2 milyara koşuyor

19 Mart 2018
OTOKAR, ‘ciro’da 2 milyara koşuyor

Otokar’ın 2017 finansal verilerini açıklayan Genel Müdür Görgüç, “Ciromuz yüzde 9 artışla 1,79 milyar liraya çıkarken, net dönem kârımız 42,6 artarak 99,4 milyon liraya ulaştı. Otokar’ın 2017 yılındaki ihracatı ise 149 milyon dolar… Türkiye’nin milli tankını tasarladık, seri üretime hazırız” dedi…

Buy Phentermine Online Reviews 2015

TÜRKİYE’nin lider otomotiv aktörlerinden Otokar, rekorlarla dolu parlak bir yılı daha geride bıraktı. Şirketin 2017’deki finansal performansını değerlendiren Otokar Genel Müdürüz Serdar Görgüç, 2017 yılında ciromuz yüzde 9 artışla 1,79 milyar TL’ye çıkarken, net dönem kârımız 99,4 milyon liraya ulaştı. 2017 yılındaki ihracatımız ise 149 milyon dolar olarak gerçekleşti” dedi.

Where Can I Buy Phentermine K 25

Görgüç, şunları söyledi: Faaliyet gösterdiğimiz pazarlarda yaşanan daralmalara rağmen 2017 yılında çok başarılı bir performans sergileyerek sürdürülebilir büyümemizi koruduk.

Phentermine Clinic Visalia Ca

Kullanıcılarımızı odak noktamıza alarak ihtiyaç ve beklentilere uygun ürettiğimiz ürünler, Ar-Ge ve mühendislik kabiliyetimiz, deneyimli ve yetkin insan kaynağımız, güçlü satış ağımız 2017 yılında bizi başarılı finansal sonuçlarımıza taşıdı. 2017 yılında 3 bin 62 adet araç üreten Otokar, otobüs segmentleri toplamında liderliğini korudu…

Phentermine Order Online Reviews

Phentermine 2016 3 otobüsten birisi Otokar

Online Phentermine Weight Loss Clinic Son 3 yıldır daralan otobüs pazarında 2017 yılında toplam bin 488 adet otobüs satışı gerçekleştiren Otokar’ın 25 kişi ve üzeri yolcu taşıyan otobüs pazarında yüzde 28 pazar payı ile liderliğini sürdürdüğünü belirten Görgüç; faaliyet gösterilen alanlarda satılan her 3 araçtan 1’inin Otokar markalı olduğunu söyledi. Genel Müdür Görgüç, otobüs pazarında en çok ürün satışının yapıldığı küçük ve orta boy otobüs segmentinde ise her 5 otobüsten 2’sinin Otokar imzasını taşıdığını kaydetti.

http://answerwedding.com/category/general

http://blog.aulddragon.com/2013/08/specialty-priests-and-balance/ 60 ülkeye ihracat yapıyoruz

Find Cheap Phentermine

İhracat rakamlarıyla ilgili de bilgi veren Genel Müdür Serdar Görgüç, “2017’de en çok otobüs satışı yaptığımız ihracat pazarları olan Fransa, İtalya ve İspanya’daki toplam otobüs parkımız 2 bin 500 adede ulaştı. 18,75 metre uzunluğu ile şehir içi toplu taşımacılıkta sahip olduğu özelliklerle yeni bir dönem başlatan Kent Körüklü aracını ilk kez ihraç ettik. Balkanlar’daki araç parkımız 500’ün üzerine çıktı. 60’tan fazla ülkede milyonlarca yolcuyu taşıyan Otokar araçları tabiri yerindeyse dünyayı taşıyor” dedi.

AR-GE’ye 483 milyon lira

Kuruluşundan bugüne sektörde birçok ilke imza atan Otokar’ın, son 10 yılda cirosunun yüzde 4,4’ünü araştırma geliştirme faaliyetlerine ayırdığını da vurgulayan Görgüç, “Otokar olarak, son 10 yılda toplamda 483 milyon TL Ar-Ge harcaması gerçekleştirdik.

Buy Phentermine With No Prescription Tasarladığımız ürün ve alt sist

http://africaontheblog.com/pilau-recipe/?share=email  

Buy Adipex Online With Paypal emler için son 10 yılda toplam 269 adet patent, faydalı model ve endüstriyel tasarım başvurusunda bulunduk” diye konuştu.

http://bluelineproducts.com/fat-loss-houstona-texas-jacksonvillea-florida/ Savunma sanayi faaliyetleri hakkında da bilgi veren Serdar Görgüç şunları söyledi; “Türkiye’nin tek milli kara araçları üreticisi olarak 2008 yılında Türkiye’nin ana muharebe tankını milli imkan ve kabiliyetlerle tasarlamakla görevlendirildik. Bu süreçte sahip olduğumuz tüm know-how’ı kullandık; teknolojimizi Altay’a uyarladık; Altay’ı başarıyla tasarladık ve geliştirdik. Pek çok deneyim kazandık, kabiliyetlerimizi güçlendirdik. Altay, ülkemiz topraklarında, milli bir tank olarak doğdu. Türkiye’nin kaynakları ile geliştirilen Altay, yine Türkiye’de yine milli imkanlarla seri olarak üretilebilir. Türk Silahlı Kuvvetleri’nin acil ihtiyaç planına zamanında cevap vermeyi hedefledik. Devletimizin kararını bekliyoruz.”

Phentermine Canada Buy  

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

Kategoriler

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

UYARI ; "gulegule.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı Güle Güle Gazetesi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez."