• Dolar Alış / Satış: 5.314 / 5.324
  • Euro Alış / Satış: 6.039 / 6.05
  • Vakitler Güncelleniyor..
  • Hava Durumu Güncelleniyor..

Otokar, ‘CANSIN’la başkentte hedef büyüttü

3 Ekim 2018
Otokar, ‘CANSIN’la başkentte hedef büyüttü

Ankara’nın tanınmış otomotivcilerinden Cansın Motorlu Araçlar, Otokar Ailesi’ne katıldı. Dümeninde Ali Can Ünal’ın olduğu Cansın, 30 yıllık derin tecrübesi ve sunduğu güven ile Otokar’ın başarısına katkı sunacak. Bayii, otobüs ve midibüs grubundaki bütün araçların satışını gerçekleştirecek…

KOÇ Topluluğu’nun otomotivdeki güçlü markası Otokar, bayi zincirine önemli bir halka daha ekledi. Başkent Ankara’nın 30 yıllık otomotivcisi Cansın Motorlu Araçlar, Otokar Ailesi’ne katıldı.

Özellikle servis ve turizm taşımacılarının en güvenli adreslerinden birisi olan Cansın, Otokar’ın otobüs ve midibüs grubundaki bütün araçların satışını gerçekleştirecek.

Bayinin açılışı dolayısıyla, Ankara’da görkemli bir tören düzenlendi. 8 ayrı firmaya 8 adet Otokar otobüs teslimatının da gerçekleştirildiği törende konuşan Otokar Genel Müdür Yardımcısı Basri Akgül, “Cansın Motorlu Araçlar gibi itibarlı ve güvenilir bir bayinin bünyemize katılması bizim için gurur verici. Cansın ile Ankara ve İç Anadolu Bölgesinde pazar payımızı biraz daha büyüteceğimize inanıyorum. Hayırlı olsun diyor, başarılar temenni ediyorum” şeklinde konuştu.

Cansın Motorlu Araçlar Yönetim Kurulu Üyesi Ali Can Ünal; Otokar gibi köklü, birçok alanda öncü bir kurumun bayisi olmalarından dolayı büyük memnuniyet duyduklarını dile getirerek, şunları söyledi:

Kurucumuz, babamız Ahmet Ünal’ın 1986 yılında personel taşımacılığı ile başlayıp, ticari araç alım satımı ile devam ettirdiği çalışmalarını ikinci kuşak olarak daha ileriye taşımak için devraldık. Vizyonumuz araç satmanın çok ötesinde. Odağımızda müşteri beklentilerini alıp, Otokar’ın geniş ürün yelpazesiyle, Ankara’da ve bölgedeki müşterilerimizin tüm ihtiyaçlarına hızlı ve etkin çözümler üretmek. Otomotiv, turizm ve servis alanında şirketimize güç verecek yeni iş birliğimizin her iki taraf için de hayırlara vesile olmasını diliyorum. Alanında uzman ve deneyimli satış kadromuz, müşteri odaklı kusursuz hizmet anlayışımız ile tüm beklentileri karşılayıp önemli başarılara imza atacağımıza inanıyorum.

Açılışa; Otokar Genel Müdür Yardımcıları Ali Rıza Alptekin ve Basri Akgül, İç Pazar Ticari Araçlar Satış Direktörü Murat Tokatlı, Cansın Motorlu Araçlar Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Ünal, Yönetim Kurulu Üyesi Ali Can Ünal, kardeşler Emre Can Ünal ve Salihcan Ünal katıldı.

   

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

Kategoriler

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN