• Dolar Alış / Satış: 5.314 / 5.324
  • Euro Alış / Satış: 6.039 / 6.05
  • Vakitler Güncelleniyor..
  • Hava Durumu Güncelleniyor..

Otobüsün büyük buluşması: 19-21 Nisan-İzmir

16 Nisan 2018
Otobüsün büyük buluşması: 19-21 Nisan-İzmir

…VE Busworld Turkey 2018 Fuarı, İzmir’de kapılarını açıyor. Busworld International, HKF Fuarcılık ve TOF işbirliği ile 19-21 Nisan arasında gerçekleştirilecek olan bu büyük buluşmada, otobüsteki son teknolojik gelişmeler sergilenecek

TÜRKİYE’deki fuarcılığın efsanesi İzmir Enternasyonal Fuar alanı, bu yıl önemli bir buluşmaya ev sahipliği yapacak. Dünyanın en büyük otobüs ihtisas fuarı kabul edilen Busworld’ün Türkiye etabı, bu yıl İzmir’de geçekleştirilecek.

Busworld International, HKF Fuarcılık ve Tüm Otobüsçüler Federasyonu (TOF) işbirliği ve İzmir Büyükşehir Belediyesi’nin desteği ile 19-21 Nisan 2018 tarihleri arasında düzenlenecek olan “7. Otobüs Endüstrisi ve Yan Sanayi Uluslararası İhtisas Fuarı, Busworld Turkey 2018” otobüsçülük alanındaki son teknolojilerin sergileneceği büyük bir buluşmaya sahne olacak.

 

Önemli firmalar katılıyor

Otobüs üreticilerinin yanı sıra, sektöre çözüm ortağı olarak hizmet veren yan sanayi kuruluşlarının da fuara büyük ilgi göstermesi bekleniyor.

Anadolu Isuzu, Otokar ve MAPAR Otomotiv aracılığıyla MAN’ın en yeni ürünlerini sergileyeceği bu önemli fuarda, BMC de bütün yeni modelleriyle katılacak.

Bu arada Allison Transmission, Cummins, Webasto ve ZF gibi uluslararası markalar da fuarda en yeni ürünlerini ziyaretçilerle buluşturacak.

 

Konferanslar düzenlenecek

Busworld Academy, üçüncü kez Busworld Turkey‘de konferans düzenliyor.

20 Nisan tarihinde tüm gün boyunca “Otobüs Hareketliliğinin Geleceği” konulu gerçekleştirilecek olan toplantıda, dijitalleşme, yolcu konforu, otobüs tasarımı, bilgi ve eğlence sistemi, bir hizmet olarak hareketlilik, sıfır yayımlı otobüslere evrim, yolcu güvenliği, iş modelleri ve pazar araştırmaları gibi sunumlar pazar eğilimleri, E-otobüsler ve Güvenlik ve Teknoloji olarak üç ana başlık altında tartışılacak.

 

Busworld: 47 yıllık gelenek

İlk kez 1971 yılında Belçika’nın Kortrijk kentinde düzenlenen Busworld fuarı, sektörün en eski ve en saygın fuar olarak yıllar içinde kentiçi ve seyahat otobüsü sanayinde uluslararası bilinilirlik kazandı.

Türkiye’de ilk defa 2007 yılında düzenlenen uluslararası fuarın bu yıl İstanbul’dan İzmir‘e taşınması kararı alındı. 2016 yılında İstanbul’da düzenlenen fuara 122’si Türkiye’den, 23 tanesi de 12 farklı ülkeden olmak üzere toplam 145 şirket katıldı.

Bin 519’u denizaşırı ülkelerden gelen toplam 11 bin 78 otobüs alanındaki profesyonel ziyaretçi, fuarı 51 yabancı basın ve medya mensubu ile birlikte ziyaret etti.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

Kategoriler

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN