• Dolar Alış / Satış: 3.961 / 3.968
  • Euro Alış / Satış: 4.885 / 4.894
  • Vakitler Güncelleniyor..
  • Hava Durumu Güncelleniyor..

ORİON, ZENGİN KOLLEKSİYONU İLE BUSWORLD’E RENK KATTI

1 Kasım 2017
ORİON, ZENGİN KOLLEKSİYONU İLE BUSWORLD’E RENK KATTI

OTOMOTİVE yönelik deri üretimindeki global markamız ORİON Deri, müşteri ve müşteri adaylarıyla kucaklaşmak üzere Busworld Kortrijk 2017 Fuarı’nda da yerini aldı. 2009 yılında bu yana Busworld’e katılma geleneğini sürdüren ORİON, seçkin ürünlerinin yer aldığı iddialı standında fuar ziyaretçilerini ağırladı.

27 yıllık köklü geçmişiyle pazarın en önemli aktörleri arasında yer alan şirketin standı, yerli ve yabancı otobüs otoritelerinin ilgi odağı oldu.

Marmara Bölge Müdürü Birol Efendioğlu ve Pazarlama Yöneticisi Cengiz Tekin ile birlikte standın ev sahipliğini yapan Orion Deri Yönetim Kurulu Başkanı Nezih Görgün, Busworld Fuarı ile ilgili gazetemize kısa bir açıklama yaptı.

Kendilerine gösterilen ilgiden memnun olduklarını dile getiren Görgün, “Busworld’ü çok önemsiyoruz; çünkü burada yer alınca yerli ve yabancı müşterilerimize güven vermiş oluyoruz. Diğer taraftan bizim de sektörü güncel bir şekilde takip etme şansımız oluyor. Bu noktadan baktığınızda, bu fuarı da çok verimli geçirdiğimizi söyleyebilirim” dedi.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

Kategoriler

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

UYARI ; "gulegule.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı Güle Güle Gazetesi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez."