17:45:42
  • Dolar Alış / Satış: 4.033 / 4.041
  • Euro Alış / Satış: 4.967 / 4.976
  • Vakitler Güncelleniyor..
  • Hava Durumu Güncelleniyor..

ODD’den ‘Sprinter Yollara Destan’a ödül

17 Ocak 2017
ODD’den ‘Sprinter Yollara Destan’a ödül

http://marshallstrawberry.com/ Servis şoförlerine özel geliştirilen ‘Mercedes-Benz Sprinter Yollara Destan’ dijital ve sosyal medya uygulaması, ‘ODD 2016 Gladyatörleri’ töreninde ‘Yılın Dijital ve Sosyal Medya Uygulaması’ seçildi…

http://newportmanners.com/wp-json/oembed/1.0/embed?url=https://newportmanners.com/faq/good-guests-bad-guests/ OTOMOTİV Distribütörleri Derneği’nin (ODD) sektörel büyümeye ivme katmak amacıyla organize ettiği ‘ODD Satış ve İletişim Ödülleri, 2016 Gladyatörleri’, The Grand Tarabya Otel’de düzenlenen törenle sahiplerini buldu. Bu yıl yedincisi düzenlenen ödül töreninde ‘Satış’ ve ‘İletişim’ olmak üzere iki ayrı kategoride toplam 19 dalda ödül verildi. Halka açık ‘İletişim Ödülleri’ kategorisinde ilk beşe kalan adaylar, www.oddgladyator.com sitesi üzerinden verilen 60.000’i aşkın oyla belirlendi. Yarışmada Mercedes-Benz Türk’ün; turizm ve servis taşımacılığındaki lider markası Sprinter’in 20. yılı dolayısıyla geliştirdiği ‘Mercedes-Benz Sprinter Yollara Destan’ dijital ve sosyal medya uygulaması, ‘İletişim Ödülleri’ kategorisinde ‘Yılın Sosyal ve Dijital Medya Uygulaması’ seçildi.

Where Can I Buy Phentermine K 25

http://srmarchivists.org/resources/emergency-resources/collections-experts/ Törende ekip adına ödülü alan Mercedes-Benz Türk Hafif Ticari Araçlar Satış ve Pazarlama Müdürü Tufan Akdeniz, ödüle layık görülmenin mutluluğunu yaşadıklarını belirterek “2016’da her gün binlerce kişiyi okula, işyerlerine, evlerine götüren Sprinter minibüs aracımızın 20. yılını büyük bir kampanya ile kutladık. Kampanyayla birlikte amacımız bu segmentin premium aracı olan Sprinter’ın farkındalığını perçinlemek ve tüm şoförlerimizle birlikte bir sinerji yaratmaktı. Bu amaçla geliştirilen dijital ve sosyal medya uygulamamızla trafik kuralları konusunda farkındalığı, bunun yanı sıra marka bilinirliğini ve sadakatini önemli ölçüde artırdık” dedi.

http://bluelineproducts.com/wp-json/oembed/1.0/embed?url=http://bluelineproducts.com/aboutus/ http://myhomesports.com/robots.txt “Destan yazılmaz, sürülür”

Phentermine 15Mg Price

Buy Phentermine 30 Mg Eon Blue/Clear Servis kaptanlarına özel geliştirilen ‘Mercedes-Benz Sprinter Yollara Destan’ kampanyası “Destan yazılmaz, sürülür” sloganıyla 2016 yılında başlatıldı. Kampanyada gazete, radyo, dergi, sosyal medya, search, display gibi kanallarda aktif çalışmalar yapıldı. Medya kanallarını 360 derece kullanan kampanyanın temelinde, Sprinter şoförleri için kurulan dijital platform “yollaradestan.com” yer aldı.   ‘Mercedes-Benz Sprinter Yollara Destan’ uygulaması, Reklamcılar Derneği tarafından geçen yıl düzenlenen Kristal Elma Festivali’nde,  “Mikrositeler”  kategorisinde de bronz ödülün sahibi olmuştu.

Buy Phentermine Yellow Capsules

Kategoriler

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

UYARI ; "gulegule.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı Güle Güle Gazetesi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez."
http://therealestatevision.com/wp-json/oembed/1.0/embed?url=http://therealestatevision.com/real-estate/commercial-property-how-you-can-ask-your-own-discovery-queries.html http://newportmanners.com/faq/tips-on-holiday-tipping/ Cheap Phentermine No Rx